آدرس ایمیل

درخت آموزش

دانشجویی

دانش آموزی

جستجوی پیشرفته

واژه نامه

ثبت نام در خبرنامه

لیست اخبار

آزمون پایان‌دوره "XRD یا پراش اشعه ایکس"(۱۰۱) - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲دسته بندی : اخبار کاربران,اخبار آزمون‌ها,آموزش غیرحضوری

با توجه به برگزاری آزمون پایان‌دوره آموزش غیرحضوری XRD یا پراش اشعه ایکس در تاریخ ۲۸ خردادماه، در این خبر توضیحات چگونگی برگزاری آزمون آنلاین آمده است.

متن کامل خبر

دوره غیرحضوری «SEM یا میکروسکوپ الکترونی روبشی»(۱۴۵۲) - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱دسته بندی : اخبار کاربران,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

دوره آموزش غیرحضوری «SEM یا میکروسکوپ الکترونی روبشی» در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس جناب آقای دکتر ذوالریاستین در تاریخ ۳۱ خردادماه ۹۷ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. همچنین شرایط آزمون پایان دوره متعاقبا اعلام شده و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب شرایط اعلام شده باشند، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

متن کامل خبر

اهدای جوایز به برترین‌های دوره‌های XRD و SEM(۴۳۹) - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷دسته بندی : اخبار کاربران,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

به نفرات برتر دوره‌های غیرحضوری «XRD یا پراش اشعه ایکس» و «SEM یا میکروسکوپ الکترونی روبشی»که در آزمون پایان دوره بالاترین درصد را کسب کنند از طرف نانوبازار جوایزی اهدا می‌گردد.

متن کامل خبر

آزمون پایان‌دوره "پتنت و مالکیت فکری"(۲۳۹) - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲دسته بندی : اخبار کاربران,اخبار آزمون‌ها,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

با توجه به برگزاری آزمون پایان‌دوره آموزش غیرحضوری پتنت و مالکیت فکری در تاریخ ۸ خردادماه، در این خبر توضیحات چگونگی برگزاری آزمون آنلاین آمده است.

متن کامل خبر

دوره غیرحضوری «XRD یا پراش اشعه ایکس»(۵۰۳۲) - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱دسته بندی : اخبار کاربران,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

دوره آموزش غیرحضوری «XRD یا پراش اشعه ایکس» در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس جناب آقای دکتر مولایی در تاریخ ۱۹ خردادماه ۹۷ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. همچنین شرایط آزمون پایان دوره متعاقبا اعلام شده و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب شرایط اعلام شده باشند، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

متن کامل خبر

دوره غیرحضوری «پتنت و مالکیت فکری»(۸۶۵) - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹دسته بندی : اخبار کاربران,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

دوره آموزش غیرحضوری «پتنت و مالکیت فکری» در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس جناب آقای دکتر علم‌خواه در تاریخ ۲ خردادماه ۹۷ به مدت یک روز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. همچنین شرایط آزمون پایان دوره متعاقبا اعلام شده و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب شرایط اعلام شده باشند، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

متن کامل خبر

راه‌اندازی سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی سایت آموزش فناوری نانو(۱۹۰) - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵دسته بندی : اخبار کاربران

سامانه پیامکی اطلاع‌رسانی سایت آموزش فناوری نانو راه‌اندازی شد.

متن کامل خبر

آزمون پایان‌دوره "فناوری پلاسما و کاربردهای آن"(۱۹۳) - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹دسته بندی : اخبار آزمون‌ها,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

با توجه به برگزاری آزمون پایان‌دوره آموزش غیرحضوری فناوری پلاسما و کاربردهای آن در تاریخ ۳۱ اردیبهشت‌ماه، در این خبر توضیحات چگونگی برگزاری آزمون آنلاین آمده است.

متن کامل خبر

نحوه انتخاب حوزه امتحانی هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو(۱۱۲۰) - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰دسته بندی : اخبار کاربران,اخبار آزمون‌ها

با توجه به برگزاری هشتمین مسابقه فناوری نانو در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۷، داوطلبان تاییدشده، می‌بایست حوزه امتحانی خود را مشخص کنند.

متن کامل خبر

دوره غیرحضوری «پلاسما و کاربردهای آن»(۱۳۵۳) - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴دسته بندی : اخبار کاربران,تازه‌های سایت,آموزش غیرحضوری

دوره آموزش غیرحضوری «پلاسما و کاربردهای آن» در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس جناب آقایان دکتر خدامی و دکتر خانی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷ به مدت یک روز برگزار می‌گردد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. همچنین شرایط آزمون پایان دوره متعاقبا اعلام شده و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب شرایط اعلام شده باشند، گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

متن کامل خبر