تاریخ درج۱۳۹۹/۱۲/۲۲
تعداد بازدید۱۱۶
موضوعات
امتیاز کاربران

تمدید زمان دسترسی به محتوای دوره‌ها در سایت دستیار خوب

با توجه به درخواست کاربران، امکان دسترسی و مشاهده دوره‌های آموزشی غیرحضوری در بستر دستیار خوب و همچنین شرکت در آزمون پایان دوره، برای کابرانی که از آزمون‌های پایان دوره بر روی بستر قدیمی سایت آموزش فناوری نانو جامانده‌اند، تا پایان فروردین 1400 تمدید شد. با توجه به اینکه هر دو بستر دستیار خوب و سایت قدیم آموزش فناوری نانو از ابتدای اردیبهشت ماه در دسترس نخواهند بود، این مدت زمان قابل تمدید مجدد نبوده و کابران تنها تا پایان فروردین ماه امکان مشاهده دوره‌ها بر روی دستیار خوب و شرکت در آزمون پایان دوره این دوره‌ها را خواهند داشت.


طی دو سال گذشته، دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو بر روی بستر دستیار خوب برگزار می‌شد و علاقه‌مندان تا پایان سال به دوره‌های ثبت‌نامی خود دسترسی داشتند. همچنین آزمون پایان دوره این دوره‌ها نیز  بر روی بستر قبلی سایت آموزش و در مدت زمان محدود و مشخص قابل برگزاری بود.
با رونمایی از بستر جدید سایت آموزش، بستر برگزاری دوره‌های غیرحضوری با سایت آموزش یکی شده و محدودیت زمانی در دسترسی به دوره و آزمون برای ثبت‌نامی‌های دوره‌ها حذف شده است.
از این رو سایت دستیار خوب و سایت قدیم آموزش فناوری نانو تا مدت زمان محدودی در دسترس کاربران خواهد بود و پس از آن دیگر در دسترس نخواهند بود.
با توجه به درخواست کاربران، مدت زمان دسترسی به محتوای دوره‌های ثبت‌نام شده بر روی بستر دستیار خوب تا پایان فروردین ماه 1400 تمدید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان فروردین از محتوای دوره‌های ثبت‌نامی خود بر روی بستر دستیار خوب استفاده کنند.
همچنین کاربرانی که از آزمون پایان دوره جا مانده‌اند، فرصت دارند تا انتهای فروردین ماه درخواست خود را جهت شرکت در آزمون پایان دوره بر روی بستر قبلی سایت آموزش، به تلگرام پشتیبانی سایت، 09104712036، اعلام کنند.
 
 
گفتنی است از آنجایی که از ابتدای اردیبهشت ماه، بستر دستیار خوب و سایت قدیم آموزش فناوری نانو در دسترس نخواهند بود، این مدت زمان قابل تمدید مجدد نیست.
همچنین دسترسی کاربران به دوره‌ها در سایت دستیار خوب، به بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو منتقل نخواهد شد.