تاریخ درج۱۳۹۹/۱۲/۲۳
تعداد بازدید۱۲۲
موضوعات
امتیاز کاربران

دسترسی به گواهی آنلاین در نسخه جدید سایت

سایت آموزش فناوری نانو در راستای توسعه بخش آموزش غیرحضوری، امکان دسترسی به گواهی آنلاین را در پلتفرم جدید ایجاد کرده است.

بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو از تاریخ 1 بهمن ماه به صورت رسمی در دسترس علاقه‌مندان علم و فناوری نانو قرار گرفته است. در این پلتفرم جدید، قابلیت‌های جدید و ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که بخش‌های مرتبط با دوره‌های آموزشی آن‌ عبارتند از:

- یکپارچه شدن بستر ارائه دوره‌های آموزشی غیرحضوری با بستر سایت آموزش فناوری نانو

- دسترسی به همه دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت در هر زمان دلخواه

- دسترسی دائمی به دوره‌های آموزشی خریداری شده در صفحه شخصی

- بهبود بستر برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری و ایجاد فرآیند آموزشی در دوره‌ها

-دسترسی به گواهی آنلاین فارسی و انگلیسی بلافاصله پس از شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی

 
در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو شرکت‌کنندگان دوره‌های آموزشی غیرحضوری و آنلاین می‌توانند بلافاصله پس از شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی به گواهی آنلاین دست یابند. پیش از رونمایی از سایت جدید آموزش فناوری نانو، شرکت کنندگان دوره‌های آموزش غیرحضوری تنها امکان دستیابی به گواهی فیزیکی را داشته، اما اکنون با توجه به رونمایی نسخه جدید سایت آموزش این امکان ایجاد شده است که شرکت‌کنندگان پس از مشاهده تمامی سرفصل‌ها و ویرایش پروفایل خود، در آزمون شرکت نمایند و در صورت کسب نمره قبولی، گواهی آنلاین خود را در دو فرمت فارسی و انگلیسی دریافت کنند. جهت مشاهده گواهی الکترونیکی خود به بخش رویدادهای من مراجعه کرده و بر روی آیکن وضعیت گواهی کلیک کنید.


پس از کلیک بر روی آیکن وضعیت گواهی به صفحه زیر انتقال داده می‌شوید.
 

نمونه گواهی فارسی و انگلیسی در ادامه آورده می‌شود. هر گواهی دارای یک کیو آر کد است که از این طریق اسکن این کد، گواهی قابل استعلام می‌باشد.

 
یک ماه پس از آزمون، گواهی فیزیکی به آدرس وارد شده در سایت ارسال می‌گردد و وضعیت ارسال گواهی به صدور و ارسال گواهی تغییر پیدا میکند. در صورتی که 10 روز پس از ارسال گواهی به دستتان نرسید میتوانید از طریق پشتیبانی پیگیری نمایید. قابل ذکر است که دوره‌های آنلاین فاقد گواهی فیزیکی بوده و فقط شامل گواهی آنلاین می‌باشند.

 

لطفا با اشتراک‌ گذاری نظرات خود، ما را در توسعه این بخش از سایت یاری کنید