تاریخ درج۱۳۹۹/۱۲/۲۴
تعداد بازدید۵۵۳
موضوعات
امتیاز کاربران

طرح «عیدانه» ویژه دوره‌های آموزشی غیر‌حضوری - تمدید شد

با توجه به فرارسیدن نوروز 1400 و استقبال مخاطبین سایت آموزش فناوری نانو از دوره‌های آموزشی غیرحضوری، سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد از تاریخ 15 اسفندماه تا 15 فروردین ماه تمامی دوره‌های برگزار شده را با تخفیف ویژه (15 تا 50 درصد) در اختیار کاربران قرار دهد. با توجه به درخواست کاربران، مدت زمان استفاده از طرح تخفیفی عیدانه ویژه دوره‌های آموزشی غیرحضوری، تا 23 فروردین ماه تمدید شد.

سایت آموزش فناوری نانو پیشاپیش فرارسیدن سال جدید را تبریک عرض می‌کند و به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400، از تاریخ 15 اسفندماه تا 15 فروردین ماه تمامی دوره‌‌های برگزار شده را با تخفیف ویژه (15 تا 50 درصد) در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این دوره‌ها به صورت تدوین شده در پلتفرم جدید سایت آموزش قابل مشاهده است.

با توجه به درخواست کاربران، مدت زمان استفاده از طرح تخفیفی عیدانه ویژه دوره‌های آموزشی غیرحضوری، تا 23 فروردین ماه تمدید شد.

 

 *** تمامی دوره‌ها دارای گواهی پایان‌دوره فارسی و انگلیسی هستند و به شرکت‌کنندگانی که در آزمون پایان‌دوره شرکت کنند و درصد قبولی را کسب کنند، گواهی پایان‌دوره به صورت آنلاین و چاپ شده تعلق می‌گیرد.

 

44 عنوان دوره‌ برگزار شده در سال گذشته که با تخفیف ویژه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، در ادامه آورده شده است. این دوره‌ها با 4 نوع تخفیف ارائه می‌شوند: دوره‌های غیرحضوری با 25 درصد تخفیف، بسته‌های جامع با 15 درصد تخفیف، پک‌های آموزشی با 35 درصد تخفیف و مجموع دوره‌های غیرحضوری با 50 درصد تخفیف.

 

جهت مشاهده لیست دوره‌ها و کسب اطلاعات بیشتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید.