تاریخ درج۱۳۹۹/۱۲/۰۶
تعداد بازدید۱۳۶۱
موضوعات
امتیاز کاربران

کارگاه آنلاین «آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو»

سایت آموزش فناوری نانو کارگاه آنلاین «آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو» را با تدریس جناب آقای نیما معصومی برگزار می‌کند. این کارگاه آنلاین در تاریخ شنبه 16 اسفندماه 1399 به مدت سه ساعت، از ساعت 14 الی 17 برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این کارگاه آنلاین 38 هزار تومان است و به افرادی که موفق شوند آزمون این کارگاه را با موفقیت سپری کنند، گواهی پایان دوره به صورت الکترونیکی اعطا می‌شود. گفتنی است اطلاعات دقیق کارگاه در گروه تلگرامی دوره به اطلاع ثبت‌نام‌کنندگان کارگاه خواهد رسید.

یکی از زیرساخت‌هایی که می‌تواند ضامن موفقیت اقتصادی و فناوری پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان در عصر دانایی‌محوری باشد، توجه به «حقوق مالکیت فکری» است. حقوق مالکیت فکری، مفهوم حقوقی نوینی است که از فعالیت‌ها و محصولات فکری در زمینه‌های تجاری، علمی، ادبی و هنری حمایت می‌کند و مجموعه‌ای از قوانین و مقرراتی است که از اثرات ناشی از فکر، خلاقیت و ابتکار بشر حمایت کرده و در این راستا یک سری حقوق مادی محدود به زمان و حقوق معنوی دائمی به پدیدآورنده آن اعطاء می‌کند. فرض اساسی در قانون مالکیت فکری این است که اندیشه‌های خلاق انسانی زمانی شکوفا می‌شود که صاحبان حق انحصاری اثر از نظر مالی از کار خود بهره‌مند شوند و نسخه‌برداری از اثر خود را تحت کنترل داشته باشند. بنابراین حقوق مالکیت فکری، حلقه مکمل چرخه‌ نوآوری به حساب می‌آید و سبب شکوفایی اندیشه‌های خلاق انسانی، توسعه تحقیقات، علم و فناوری و تجارت می‌شود.
 


کارگاه آنلاین «آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو» با تدریس جناب آقای نیما معصومی مورخ 16 اسفندماه 1399 به مدت سه ساعت، از ساعت 14 الی 17 برگزار خواهد شد.

 

** آزمون این کارگاه آنلاین در تاریخ 24 اسفندماه در سایت آموزش نانو به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره الکترونیکی را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند.

 

***هزینه ثبت‌نام در این کارگاه، 38 هزار تومان است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا 15 اسفندماه 1399 در این کارگاه ثبت‌نام کنند.

 

نام کارگاه آنلاین

مدرس

هزینه زمان کارگاه مهلت ثبت‌نام زمان آزمون گواهی پایان‌دوره الکترونیکی ثبت‌نام
آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو  جناب آقای نیما معصومی 38/000 تومان  16 اسفندماه 15 اسفندماه 24 اسفندماه دارد ثبت‌نام


 

- این کارگاه از طریق پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، قابل دسترسی و مشاهده است.

- لینک و اطلاعات ورود به پلتفرم برای ثبت‌نام‌کنندگان کارگاه ارسال خواهد شد.

- گفتنی است گروه تلگرامی ویژه شرکت‌کنندگان کارگاه ایجاد خواهد شد و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این گروه صورت خواهد گرفت. همچنین محتوای دوره و امکان ارتباط با مدرس کارگاه و پرسش و پاسخ، از طریق این گروه امکان‌پذیر است. لذا به همه ثبت‌نام کنندگان پیشنهاد می‌شود با شماره موبایل ثبت‌نامی خود در گروه تلگرامی عضو شوند.


 

 

جناب آقای نیما معصومی

* دانشجوی سال آخر دکتری عمومی پزشکی

* کسب رتبه برتر در هشتمین مسابقه ملی نانو

* عضو شبکه مدرسان نانو

* مدرس برتر فناوری نانو

* مدرس نانو در کارگاه‌های آموزشی متعدد با موضوعیت کاربردهای فناوری نانو در پزشکی و تجاری‌سازی

* تألیف چندین مقاله در حوزه پزشکی و سلامت
 

 

- مالکیت فکری و انواع آن
- ثبت اختراع و شرایط آن
- سیستم‌های طبقه‌بندی پتنت
- نحوه جستجوی پتنت
- ثبت شرکت و مراحل آن
- مراحل تجاری‌سازی
- تبدیل ایده به محصول
- آشنایی با بوم مدل کسب و کار

 

جهت ثبت‌نام در کارگاه آنلاین «آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو» می‌توانید از دور وش اقدام کنید:

1- از طریق صفحه کارگاه در پلتفرم جدید سایت آموزش فناوری نانو:

کارگاه آنلاین آشنایی با مفاهیم مالکیت فکری و تجاری‌سازی در فناوری نانو


2- از طریقIDPay :

 


علاقه‌مندانی که از طریق IDPay در کارگاه ثبت نام می‌کنند، 24 ساعت پس از ثبت‌نام به صفحه کارگاه در سایت آموزش فناوری نانو دسترسی خواهند داشت.

اطلاعات کارگاه، لینک کارگاه، آزمون پایان دوره و گواهی الکترونیکی پایان دوره از طریق صفحه کارگاه در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار خواد گرفت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  09104712036 تماس حاصل فرمایید.