تاریخ درج۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تعداد بازدید۲۱۴
موضوعات
امتیاز کاربران

اطلاعیه شماره 1 مسابقه ملی فناوری نانو

ویژه افرادی که پیش از اعلام آیین‌نامه جدید در دهمین مسابقه ملی ثبت‌نام کرده و از شرکت دراین مسابقه انصراف نداده‌اند.

دهمین مسابقه ملی فناوری‌نانو که در تابستان 1399 برنامه‌ریزی شده بود، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور لغو گردید. در همان روزهای اولیه لغو مسابقه، دبیرخانه مسابقه ملی فناوری‌نانو طی اطلاعیه‌ای امکان لغو ثبت‌نام را برای شرکت‌کنندگان فراهم کرد؛ لذا افرادی که در این مسابقه ثبت‌نام خود را لغو نکردند، در مسابقه با آیین‌نامه جدید ثبت‌نام شدند.

 

آیین‌نامه جدید دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بهمن‌ماه ۱۳۹۹ منتشر شد که طی آن مسابقه ملی در دومرحله برگزار خواهد شد. مرحله اول آن به صورت غیرحضوری و در بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد.

 

شرکت کنندگانی که پیش از این در دهمین مسابقه ملی ‌فناوری‌نانو ثبت نام کردند و با لغو مسابقه دراین مسابقه انصراف نداده‌اند، می‌توانند از طریق نام کاربری و کلمه عبور زیر وارد بستر جدید سایت آموزش فناوری نانو به آدرس NanoEducation.ir شده و از طریق منوی مسابقه ملی وضعیت ثبت‌نام خود را بررسی کنند.

 

نام کاربری: ایمیل ثبت‌نامی داوطلب

کلمه عبور: کدملی

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سایت و یا بررسی ثبت‌نام از طریق شماره ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۶۲ و یا تلگرام به آیدی NNC_Admin@ با دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو تماس حاصل نمایید.

 

لازم به ذکر است تمامی اطلاعیه‌های جدید مسابقه ملی فناوری نانو در سایت آموزش فناوری نانو و کانال رسمی مسابقه ملی فناوری نانو در تلگرام به آدرس https://t.me/IRNanoCompetition درج خواهد شد.