تاریخ درج۱۳۹۹/۰۹/۱۵
تعداد بازدید۱۰۴
موضوعات
امتیاز کاربران

تولید و ساخت پوشش های ضد سایش با خواص زیست سازگار بر بستر زیرکونیوم

عنصر زیرکونیوم دارای خواص منحصر به فردی مانند، مقاومت بالا و خاصیت ضدخوردگی است که در صنایع مختلف شیمیایی، بهداشتی و پزشکی کاربرد دارد. ویژگی‌های منحصر به فرد این عنصر باعث شده متقاضیان زیادی به دنبال استفاده از این محصول باشند.
از این رو با حمایت "شبکه تبادل فناوری" جهت توسعه این نوع پوشش‌های زیست سازگار و معرفی محصول تولیدی به متقاضیان این بخش چالشی با موضوع فوق مطرح گردید. از کلیه افراد و شرکت‌های فناور که توانایی تولید و ساخت محصول مطرح شده را دارند دعوت می‌شود در این چالش ثبت‌نام کنند. به دو تیم برگزیده چالش 10 میلیون تومان جایزه اهدا می‌شود و این تیم‌ها در پایان می‌تواند از حمایت های شبکه تبادل فناوری جهت توسعه محصول خود بهره‌مند شوند.

 

این فراخوان با محوریت توسعه راهکارهایی عملی در ارتباط با «تولید و ساخت پوشش­های ضد سایش با خواص زیست سازگار بر بستر زیرکونیم» برگزار می­شود. این ترکیبات باید روی بستر زیرکونیم پوشش­دهی شوند و محدودیتی برای انتخاب نوع روش پوشش­دهی وجود ندارد و تنها باید پارامترهای زیست سازگاری، ضریب اصطکاک کمتر از 0.2 و زبری سطح 15-25 نانومتر را داشته باشد.

 

 

·         کمک هزینه نقدی و گرنت شبکه آزمایشگاهی با توجه به نیاز پروژه تا سقف 8 میلیون تومان

·         معرفی دو تیم برنده به متقاضیان موجود و ثبت قرارداد همکاری به کمک شبکه تبادل فناوریاعطای جایزه 10 میلیون تومانی به دو تیم برگزیده نهایی

 

 

ارسال طرح:

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال طرح به سایت innoten.ir مراجعه نمایید.