تاریخ درج۱۳۹۹/۰۷/۲۶
تعداد بازدید۱۰۸۲
موضوعات
امتیاز کاربران

آغاز آزمون علمی و کارآفرینی چهارمین دوره نانواستارت‌آپ

آزمون‌های علمی و کارآفرینی به منظور ورود به چهارمین دوره نانواستارت‌آپ، از 27 مهر تا 3 آبان به صورت آنلاین و از طریق سایت‌های آموزش فناوری نانو و بنیاد آموزش فناوری برگزار می‌گردد.

ضمن تشکر از داوطلبان نانواستارت‌آپ به دلیل ارسال فرم اطلاعات شخصی و سوابق علمی و پژوهشی، در این مرحله شما باید در دو آزمون علمی و کارآفرینی شرکت کنید. پس از شرکت در این دو آزمون ارزیابی اولیه از نتایج آزمون‌ها و سوابق علمی و پژوهشی شما به اطلاعتان خواهد رسید. آزمون علمی ۱۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را شامل می‌شود. این در حالی است که سنجش کارآفرینی در دو آزمون خلاصه می‌شود. آزمون اول کارآفرینی ۱۸ امتیاز (لینک ورود به آزمون اول کارآفرینی) و آزمون دوم کارآفرینی ۲۰ امتیاز (لینک ورود به آزمون دوم کارآفرینی) را شامل می‌شود. 

به منظور شرکت در آزمون علمی، شما باید از تاریخ ۲۷ مهر تا ۳ آبان وارد سایت آموزش فناوری نانو به نشانی edu.nano.ir شده و با ورود به کارتابل شخصی نسبت به شرکت در آزمون علمی اقدام کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در آزمون علمی می‌توانید با شماره ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل فرمائید یا از طریق تلگرام با آیدی @EduNano_admin در ارتباط باشید.

 

 

 

در صورتی که چند بار در هر یک از آزمون‌های فوق‌الذکر شرکت کنید، پاسخ و امتیاز سری اول در نظر گرفته خواهد شد.

وارد کردن اطلاعات شخصی و پاسخ به تمامی سوالات الزامی است و در صورت عدم پاسخ‌گویی به هر کدام از سوالات این بخش از لیست داوطلبین نانواستارت‌آپ حذف می‌شوید.

شما تنها تا پایان روز ۳ آبان ۱۳۹۹ فرصت دارید تا نسبت به تکمیل پرسشنامه زیر اقدام کنید. ۱۲۰ نفر اولی که بیشترین امتیاز را در ملاک‌های برنامه کسب کنند به افتتاحیه نانواستارت‌آپ دعوت می‌شوند. پس از تعیین ۱۲۰ نفر اول با این افراد تماس گرفته خواهد شد و شرایط شرکت در افتتاحیه نانواستارت‌آپ اطلاع رسانی خواهد گردید.