تاریخ درج۱۳۹۹/۰۷/۱۲
تعداد بازدید۴۰۱۸
موضوعات
امتیاز کاربران

کارگاه آموزشی آنلاین «رزومه‌نویسی»

سایت آموزش فناوری نانو کارگاه آنلاین «رزومه‌نویسی» را با تدریس خانم کامیابی برگزار می‌کند. این کارگاه آنلاین در تاریخ جمعه 25 مهرماه 1399 به مدت دو ساعت، از ساعت 12 الی 14 برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این کارگاه آنلاین 20 هزار تومان است و به همه افرادی که در این کارگاه شرکت کنند، گواهی حضور در کارگاه به صورت آنلاین اعطا می‌شود. گفتنی است اطلاعات دقیق کارگاه در گروه تلگرامی کارگاه به اطلاع ثبت‌نام‌کنندگان کارگاه خواهد رسید.

در دنیای امروز، کاریابی تبدیل به یک مهارت شده است و شیوه صحیح معرفی خود به کسب‌وکارهای مورد علاقه‌تان، کم‌اهمیت‌تر از تخصص‌ها و قابلیت‌های شما برای فعالیت در جایگاه شغلی مورد نظرتان نیست. مدیران و صاحبان کسب‌وکار معمولاً افرادی را انتخاب می‌کنند که علاوه بر داشتن تخصص و مهارت کافی، بتوانند خودشان و قابلیت‌ها و تخصص‌های مرتبط خودشان با جایگاه‌های شغلی موجود را در کوتاه‌ترین و البته مؤثرترین شیوه معرفی کنند. بنابراین ضروری است که در کنار افزایش و بهبود توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی و فردی خود، نحوه صحیح معرفی خود به دنیای کسب‌وکار را بدانید تا بتوانید در جایگاه شغلی مطلوب و موردنظر خود مشغول به کار شوید. این مهارت به ویژه برای دانشجویان، به عنوان نزدیک‌ترین و مستعدترین افراد برای ورود به دنیای کسب‌و‌کار، اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

کارگاه آنلاین «رزومه‌نویسی» با تدریس خانم الهام کامیابی مورخ 25 مهرماه 1399 به مدت دو ساعت، از ساعت 12 الی 14 برگزار خواهد شد.

 

** این کارگاه، آزمون پایان کارگاه ندارد و به همه شرکت‌کنندگان کارگاه، گواهی حضور در کارگاه به صورت آنلاین اعطا می‌شود.

 

***هزینه ثبت‌نام در این کارگاه، 20 هزار تومان است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا 22 مهرماه 1399 در  این کارگاه ثبت‌نام کنند.

 

نام کارگاه آنلاین

مدرس

هزینه
زمان کارگاه
مهلت ثبت‌نام
زمان آزمون
گواهی پایان‌دوره آنلاین
ثبت‌نام
رزومه‌نویسی خانم الهام کامیابی 20/000 تومان  25 مهرماه 22 مهرماه آزمون ندارد گواهی حضور در کارگاه آنلاین، به شرکت‌کنندگان کارگاه اعطا می‌شود. ثبت‌نام

 

- این کارگاه از طریق پلتفرم اسکای روم و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، قابل دسترسی و مشاهده است.

- لینک و اطلاعات ورود به پلتفرم برای ثبت‌نام کنندگان کارگاه ارسال خواهد شد.

- گفتنی است گروه تلگرامی ویژه شرکت‌کنندگان کارگاه ایجاد خواهد شد و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این گروه صورت خواهد گرفت. همچنین محتوای کارگاه و امکان ارتباط با مدرس کارگاه و پرسش و پاسخ، از طریق این گروه امکان‌پذیر است. لذا به همه ثبت‌نام کنندگان پیشنهاد می‌شود با شماره موبایل ثبت‌نامی خود در گروه تلگرامی عضو شوند.

 

سرکار خانم الهام کامیابی

* فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران

*مدرس چندین کارگاه رزومه‌نویسی در دانشگاه‌های مختلف

* مسئول و همکار ایزو در دوره‌های ممیزی مختلف

* انجام چندین پروژه در حوزه مدیریت صنعتی

 

1- رزومه چیست؟

2- هدف از نگارش رزومه چیست؟

3- چه عناوینی باید در رزومه قرار گیرد؟

4- ذبل عناوین مندرج در رزومه، چه توضیحاتی باید گنجانده شود؟

5- نکات مهم در نگارش رزومه

6- از چه سایت‌هایی برای کاریابی می‌توان استفاده کرد؟

 

جهت ثبت‌نام در کارگاه آنلاین «آشنایی با کاربردهای فناوری نانو» می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید:

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  09104712036 تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت پوستر کارگاه می‌توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.