تاریخ درج۱۳۹۹/۰۷/۰۲
تعداد بازدید۲۷۷۵
موضوعات
امتیاز کاربران

آغاز نام‌نویسی در چهارمین دوره نانواستارت‌آپ از مهرماه سال جاری

تمامی ثبت‌نام‌کنندگان دهمین مسابقه ملی فناوری نانو که داوطلب شرکت در چهارمین دوره نانواستارت‌آپ هستند، باید از تاریخ 1 مهرماه تا 20 مهرماه 1399 نسبت به تکمیل فرم اطلاعات شخصی، سوابق علمی و پژوهشی اقدام نمایند. تکمیل فرم به منزله اعلام آمادگی جهت شرکت در آزمون‌های علمی و کارآفرینی برای ورود به چهارمین دوره نانواستارت‌آپ محسوب می‌شود و در صورت عدم تکمیل فرم، شرکت‌کنندگان دهمین مسابقه ملی فناوری نانو امکان شرکت در برنامه نانواستارت‌آپ را نخواهند داشت.

چهارمین دوره نانواستارت‌آپ با هدف رشد و پرورش تیم‌های توانمند و رساندن ایده‌های مبتنی بر فناوری نانو به پروتوتایپ (نمونه اولیه) در قالب برنامه‌ای یک‌ساله از آذرماه سال جاری آغاز می‌شود. کلیه تیم‌های علاقه‌مند می‌توانند مسیر رشد خود را به کمک نانواستارت‌آپ شناسایی کنند و کسب‌وکار نوپای خود را توسعه دهند (چهارمین دوره نانواستارت‌آپ).

 

شاخص‌های تاثیرگذار در انتخاب پذیرفته‌شدگان اولیه نانواستارت‌آپ به شرح زیر است:

شاخص امتیاز
نمره آزمون علمی 15 امتیاز
سوابق پژوهشی و صنعتی 35 امتیاز
نمره آزمون کارآفرینی و کار تیمی 50 امتیاز
ارائه ایده 20 امتیاز (اضافی)


 

به‌منظور تکمیل اطلاعات مربوط به سوابق علمی و پژوهشی، داوطلبان ابتدا باید فایل خام اطلاعات شخصی و سوابق علمی و پژوهشی را از طریق دکمه زیر دریافت کنند.

داوطلبان باید پس از تکمیل فایل اشاره‌شده نسبت به بارگذاری آن در اینجا اقدام نمایند.


 با توجه به لزوم جمع‌بندی اطلاعات داوطلبان پیش از برگزاری آزمون‌های علمی و کارآفرینی، مهلت تکمیل فرم اطلاعات 20 مهرماه تعیین‌ شده است. تنها افرادی قادر به شرکت در آزمون علمی و کارآفرینی هستند که تا تاریخ فوق‌الذکر فرم اطلاعات خود را تکمیل کنند.

زمان برگزاری آزمون‌های آنلاین، 27 مهرماه تا 3 آبان ماه است. داوطلبان در این بازه زمانی تنها یک‌بار می‌توانند نسبت به شرکت در این آزمون‌ها اقدام کنند. تعداد سوالات آزمون علمی شامل 50 عدد خواهد بود که از 26 مقاله موجود در بخش کاربرد فناوری نانو طرح خواهد شد. شرکت در آزمون کارآفرینی نیاز به هیچ مطالعه قبلی ندارد و داوطلبان می‌توانند با اطلاعات عمومی خود نسبت به شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

پس از جمع‌بندی نمرات داوطلبان، 120 برگزیده اول به عنوان پذیرفته‌شدگان اولیه نانواستارت‌آپ به افتتاحیه برنامه دعوت می‌شوند و تا مرحله تعیین ایده، نگارش پروپوزال و شرکت در جلسه ارائه حضوری با کمک و نظارت دبیرخانه برنامه پیش می‌روند. ایده‌ها و پروپوزال‌هایی که در داوری حضوری پذیرفته شوند وارد نانواستارت‌آپ می‌گردند و از تمامی حمایت‌های مادی و معنوی برنامه تا دستیابی به نمونه اولیه بهره‌مند می‌شوند.

رویه شرکت در چهارمین دوره نانواستارت‌آپ


 

در صورت بروز هرگونه سوال یا مشکل در فرآیند تکمیل فرم اطلاعات شخصی و سوابق علمی - پژوهشی می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

09025555462

021-66515889