تاریخ درج۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تعداد بازدید۶۴
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری جلسه هم‌اندیشی با رابطین نهادهای ترویجی دانشجویی با محوریت آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی ستاد نانو

جلسه هم‌اندیشی رابطین نهادهای ترویجی دانشجویی با مسئولان بنیاد آموزش فناوری نانو با محوریت آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی ستاد روز پنجشنبه 27 شهریور 99 با شرکت بیش از 45 رابط نهادهای ترویجی از سراسر کشور برگزار شد.

در شرایطی که شیوع ویروس کرونا بخش قابل‌توجهی از فعالیت‌های آموزشی و تحصیلی را تحت تأثیر خود قرار داده است، اما بنیاد آموزش فناوری نانو با توجه به رسالت خود که ترویج دانشگاهی فناوری نانو در میان دانشجویان است، سعی در ایفای این مسئولیت در شرایط دشوار کنونی است.

نهادهای ترویجی دانشجویی ستاد نانو که در سراسر کشور و در همه استان‌ها حضور دارند، بخشی از مسئولیت ترویج دانشگاهی را بر عهده دارند و از طریق برگزاری رویدادهای ترویجی، تولید آثار رسانه‌ای، فعالیت در زمینه مسابقه ملی فناوری نانو و فعالیت‌های دیگر به ترویج فناوری نانو در میان دانشجویان می‌پردازند. ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نیز با تدوین آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی ازجمله حمایت از رویدادها، آثار رسانه‌ای، هفته نانو و تجربه نو به‌صورت سالیانه از این فعالیت‌ها تقدیر می‌کند.

به‌منظور ارتباط مؤثرتر با نهادهای ترویجی، جلساتی به‌صورت متناوب با نهادهای ترویجی برگزار می‌شود. با توجه به اتمام سال تحصیلی 99-1398، جلسه هم‌اندیشی نهادهای ترویجی با مسئولان بنیاد آموزش فناوری نانو روز پنجشنبه 27 شهریور 99 با شرکت بیش از 45 نهاد ترویجی از سراسر کشور برگزار شد. در این جلسه که به‌صورت غیرحضوری و از طریق بستر اسکای روم برگزار شد، مسائل مختلفی ازجمله مراسم اختتامیه آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی، آیین‌نامه‌های جدید برای سال تحصیلی 1400-1399، آزمون ورودی نانواستارت‌آپ، آزمون توانمندی تدریس و آیین‌نامه جدید دهمین مسابقه ملی فناوری نانو بحث و بررسی گردید.

 

ازجمله مهم‌ترین هماهنگی‌های انجام‌شده در این جلسه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-       ارسال گزارش فعالیت‌های نهادهای ترویجی در زمینه فعالیت‌های مربوط به آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی تا 31 شهریور و داوری آثار در نیمه اول مهرماه

-       اعلام مهلت ثبت‌نام نهادی افراد در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به همراه مزیت شرکت رایگان در آزمون‌های ورودی نانواستارت‌آپ و توانمندی تدریس تا 4 مهرماه

-       برگزاری مراسم اختتامیه آیین‌نامه‌ها در نیمه دوم مهرماه یا نیمه اول آبان ماه

-       دریافت پیشنهاد‌های رابطین نهادهای ترویجی درباره نحوه برگزاری مراسم اختتامیه و محتوای آن

-       برگزاری آزمون ورودی نانواستارت‌آپ از 27 مهر تا 3 آبان و آزمون توانمندی تدریس در نیمه دوم آبان به‌صورت غیرحضوری و از طریق سایت آموزش و لزوم اطلاع‌رسانی به افراد ثبت‌نام‌شده از طریق نهادها در رابطه با زمان‌بندی تعیین‌شده

-       دریافت پیشنهاد‌ها رابطین نهادهای ترویجی درباره آیین‌نامه‌های حمایتی-رقابتی ستاد در سال تحصیلی 1400-1399 و انتشار آیین‌نامه‌های نهایی در آبان ماه سال جاری

-       اعلام حمایت ستاد از رویدادهای برگزارشده توسط نهادهای ترویجی در زمینه مسائل کسب‌وکاری

این جلسات به‌صورت متناوب و به‌منظور هماهنگی و وحدت رویه میان رابطین نهادهای ترویجی و مسئولان بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار می‌شود.

 

به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره فعالیت‌های نهادهای ترویجی و آشنایی با عملکرد آن‌ها می‌توانید با شماره‌های زیر در ارتباط باشید.

021-066510132

09025555472