تاریخ درج۱۳۹۹/۰۶/۲۵
تعداد بازدید۲۴۵۸
موضوعات
امتیاز کاربران

کارگاه آموزشی آنلاین «کاربرد فناوری نانو در حوزه پزشکی، درمان و سلامت»

سایت آموزش فناوری نانو کارگاه آنلاین «کاربرد فناوری نانو در حوزه پزشکی، درمان و سلامت» را با تدریس آقای معصومی برگزار می‌کند. آین کارگاه آنلاین در تاریخ جمعه 4 مهرماه 1399 به مدت سه ساعت، از ساعت 12 الی 15 برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در این کارگاه آنلاین 30 هزار تومان است و به افرادی که موفق شوند آزمون این دوره را با موفقیت سپری کنند، گواهی پایان دوره به صورت آنلاین اعطا می‌شود. گفتنی است اطلاعات دقیق کارگاه در گروه تلگرامی دوره به اطلاع ثبت‌نام‌کنندگان دوره خواهد رسید.

برای درک جایگاه و اهمیت نانوپزشکی نیاز به درک دقیق هر دو حوزه پزشکی و نانوفناوری است. سیستم‌های زنده به طور پیوسته در معرض چالش‌های مختلفی مانند تنش، جراحت، نقص در توسعه، مشکلات ژنتیکی، تهاجمات باکتریایی و ویروسی، سرطان و ... قرار دارند. پزشکی، دانش و کاربرد آن در راستای حفظ و بازگرداندن سلامتی است و هدف آن، حفظ، بازگرداندن و حمایت از عملکرد طبیعی سیستم‌های زنده با کاهش آسیب‌هاست. علوم پزشکی با استفاده از روش‌های علمی برای مطالعه سیستم‌های زنده و با کمک علوم و فناوری‌های مختلف در حوزه‌های آناتومی، فیزیولوژی، شیمی، فیزیک، مهندسی و ... به این هدف دست پیدا می‌کند. در رویکرد جدید، فناوری‌های نوظهور و پیشرفته اثر قابل توجهی بر توسعه علم پزشکی و شناخت بیشتر فرایندهای سلولی و مولکولی داشته‌اند. در این میان، فناوری نانو با وجود ظرفیت تجسم، برهمکنش، دستکاری و ایجاد مواد در ابعاد نانومتری اثر قابل توجهی بر پزشکی داشته چرا که بازیگران مولکولی اصلی در حوزه زیستی و همچنین اهداف دارویی در پزشکی، پروتئین‌ها و DNA، در ابعاد نانومتری قرار دارند. ورود ابزار نانو در تحقیقات زیستی و پزشکی، سهمی اساسی در پیشبرد اهداف دانشمندان در حوزه زیستی و پزشکی و یافتن راه‌های جدید در حوزه‌های تشخیص و درمان پزشکی داشته است. استفاده از نانوساختارهای مختلف در کاربردهای تصویربرداری پزشکی، حسگرهای زیستی، دارورسانی هدفمند، گرمادرمانی، خاصیت ضدباکتریایی و ... با افزایش دقت، سرعت و هدفمندی در عملکردهای مورد نیاز، روز به روز در حال گسترش است. برخی محصولات در حوزه پزشکی و سلامت نیز نظیر دارو، محصولات آنتی باکتریال، حسگرهای زیستی و .. در ایران در حال تولید و توسعه است.

 

 

کارگاه آنلاین «کاربرد فناوری نانو در حوزه پزشکی، درمان و سلامت» با تدریس آقای نیما معصومی مورخ 4 مهرماه 1399 به مدت سه ساعت، از ساعت 12 الی 15 برگزار خواهد شد.

 

** آزمون این کارگاه آنلاین از تاریخ 15 الی 22 مهرماه در سایت آموزش نانو به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند.

 

***هزینه ثبت‌نام در این کارگاه، 30 هزار تومان است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا 2 مهرماه 1399 در  این کارگاه ثبت‌نام کنند.

 

نام کارگاه آنلاین

مدرس

هزینه
زمان کارگاه
مهلت ثبت‌نام
زمان آزمون
گواهی پایان‌دوره آنلاین
ثبت‌نام
کاربرد فناوری نانو در حوزه پزشکی، درمان و سلامت آقای نیما معصومی 30/000 تومان  4 مهرماه 2 مهرماه 15-22 مهرماه دارد ثبت‌نام

 

- این کارگاه از طریق پلتفرم اسکای روم و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، قابل دسترسی و مشاهده است.

- لینک و اطلاعات ورود به پلتفرم برای ثبت‌نام کنندگان کارگاه ارسال خواهد شد.

- گفتنی است گروه تلگرامی ویژه شرکت‌کنندگان کارگاه ایجاد خواهد شد و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این گروه صورت خواهد گرفت. همچنین محتوای دوره و امکان ارتباط با مدرس کارگاه و پرسش و پاسخ، از طریق این گروه امکان‌پذیر است. لذا به همه ثبت‌نام کنندگان پیشنهاد می‌شود با شماره موبایل ثبت‌نامی خود در گروه تلگرامی عضو شوند.

 

جناب آقای نیما معصومی

* دانشجوی سال آخر دکتری عمومی پزشکی

* کسب رتبه برتر در هشتمین مسابقه ملی نانو

* کسب گواهی توانمندی تدریس نانو

* مدرس نانو در کارگاه‌های آموزشی متعدد با موضوعیت کاربردهای فناوری نانو در پزشکی و تجاری‌سازی

* تألیف چندین مقاله در حوزه پزشکی و سلامت

 

- مفاهیم پایه فناوری نانو

- کاربردهای فناوری نانو و مبانی علمی آن در حوزه پزشکی و درمان

- مروری بر کاربردهای فناوری نانو در حیطه بهداشت

- کاربردهای فناوری نانو در حوزه بیوتکنولوژی

- کاربردهای فناوری نانو در حوزه زیست‌پزشکی

- دارورسانی هدفمند و رهایش کنترل‌شده دارو

- بررسی محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه پزشکی و درمان

- بررسی مقالات و روند تحقیقات در حوزه پزشکی و درمان

- بررسی وضعیت ایران از نظر کاربردهای فناوری نانو در حوزه پزشکی و درمان

 

جهت ثبت‌نام در کارگاه آنلاین «کاربرد فناوری نانو در حوزه پزشکی، درمان و سلامت» می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید:

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  09104712036 تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت پوستر کارگاه می‌توانید بر روی تصویر زیر کلیک کنید.