تاریخ درج۱۳۹۹/۰۲/۱۸
تعداد بازدید۳۸۸
موضوعات
امتیاز کاربران

اعلام نتایج مصاحبه آزمون تدریس

پس از برگزاری مصاحبه‌های توانمندی تدریس در تاریخ نهم، دهم و دوازدهم اردیبهشت‌ماه، نتایج نهایی شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو منتشر شد. بر طبق این نتایج، از مجموع 34 شرکت‌کننده حاضر در شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس، 18 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند.

از 55 ثبت‌نامی شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو، 34 نفر در آزمون کتبی مرحله اول که در تاریخ 24 بهمن 1398 برگزار شد، شرکت داشتند که از این میان 24 نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. مرحله دوم به صورت مصاحبه و در تاریخ نهم، دهم و دوازدهم اردیبهشت ماه برگزار شد. در مرحله دوم آزمون توانمندی تدریس، یک مصاحبه بیست دقیقه‌ای به صورت آنلاین با شرکت‌کنندگان برگزار شد؛ بر اساس جمع‌بندی نتایج اعلام شده از سوی داوران، از این میان 18 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس نانو شدند. 7 مدرس موفق به کسب گواهی تدریس تراز ب و 11 مدرس موفق به کسب گواهی تدریس تراز ج شدند.  از میان 18 شرکت‌کننده حایز شرایط تدریس، 8 نفر موفق به کسب گواهی تدریس برای مخاطبین دانشجو، 3 نفر موفق به دریافت گواهی جهت تدریس برای مخاطبین دانش‌آموز و 7 نفر موفق به کسب گواهی تدریس برای هر دو مخاطب دانش‌آموز و دانشجو شدند.

نتایج نهایی مصاحبه‌های آزمون توانمندی تدریس نانو از طریق فایل زیر قابل مشاهده است:

 

گفتنی است مدرسان گرامی می‌توانند مطابق با آیین‌نامه جدید شبکه مدرسان، اقدام به فعالیت در بخش‌های مختلف کنند. آیین‌نامه شبکه مدرسان از طریق لینک زیر قابل دانلود است.

 

گفتنی است کارنامه‌های شرکت‌کنندگان در مصاحبه، به ایمیل ایشان ارسال خواهد شد و همچنین هماهنگی‌های لازم جهت ارسال گواهی‌های مدرسان در روزهای آینده صورت خواهد گرفت.

ضمن تشکر از همراهی و مشارکت همه شرکت‌کنندگان آزمون تدریس، به مدرسان فناوری نانو شانزدهمین آزمون تدریس تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم شاهد حضور موفق و قدرتمند سایر شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بعدی باشیم.