تاریخ درج۱۳۹۹/۰۲/۱۳
تعداد بازدید۲۸۲۹
موضوعات
امتیاز کاربران

زمان برگزاری دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو

با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از اسفندماه ۱۳۹۸ و نبود برنامه مشخص برای بازگشایی این مراکز در آینده نزدیک، دهمین مسابقه ملی نانو در زمستان سال جاری برگزار خواهد گردید..

برنامه‌ریزی اولیه برای برگزاری دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تیرماه 1399  و مدتی پس از امتحانات پایان‌ترم دانشگاهی به‌صورت حضوری و در یک مرحله تنظیم شده بود؛ اما شیوع بیماری کرونا موجب تعطیلی تمامی مراکز آموزش عالی کشور از اسفندماه سال گذشته و تداوم این تعطیلات تا به امروز گردیده است. همچنین عدم تصمیم قطعی برای بازگشایی دانشگاه‌ها و برگزاری امتحانات پایان‌ترم به‌صورت حضوری و یا غیرحضوری از سوی وزارت علوم موجب بروز عدم قطعیت در رابطه با زمان برگزاری امتحانات دانشگاهی شده است و این امکان وجود دارد که امتحانات دانشگاهی تا اواخر تابستان به تعویق بیفتد. با عنایت به آیین‌نامه برگزاری مسابقه ملی نانو مبنی بر برگزاری مسابقه به‌صورت حضوری و پس از امتحانات دانشگاهی، امکان برگزاری مسابقه در تابستان سال جاری متصور نیست.


ازاین‌روی، با توجه به لزوم اختصاص زمان کافی به داوطلبان جهت آمادگی برای دهمین مسابقه ملی فناوری نانو و مطالعه منابع اعلامی و همچنین هماهنگی لازم برای برگزاری مسابقه با رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در حوزه‌های آزمون، این مسابقه در زمستان سال 1399 برگزار خواهد گردید.

** بدیهی است برنامه‌ریزی برای زمان دقیق مسابقه به نحوی خواهد بود که هیچ‌گونه تداخلی با برنامه امتحانات دانشگاهی داوطلبان نداشته باشد.**

فارغ‌التحصیلان دانشگاهی که خواهان شرکت در دهمین مسابقه ملی نانو هستند، توجه داشته باشند که مبنای محاسبه زمانی جهت عدم سپری شدن بیش از دو سال از زمان فارغ‌التحصیلی همان 20 تیرماه 1399 خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دهمین مسابقه ملی فناوری نانو می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام نمایید:


در صورت وجود سؤال در خصوص مسابقه یا بروز مشکل می‎توانید با شماره 09025555462 تماس گرفته و یا از طریق تلگرام با همین شماره در ارتباط باشید.