تاریخ درج۱۳۹۹/۰۲/۰۳
تعداد بازدید۲۴۸
موضوعات
امتیاز کاربران

زمان‌بندی برگزاری مصاحبه‌های تدریس - اردیبهشت 1399

پس از تأخیر به‌وجود آمده در برگزاری مصاحبه‌های تدریس در اسفند ماه 98، این مصاحبه‌ها در تاریخ نهم، دهم و دوازدهم اردیبهشت ماه به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار خواهند شد. برای اطلاع از جزییات بیشتر به ادامه خبر مراجعه کنید.

با توجه به اعلام نتایج مرحله اول شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس، داوطلبینی که موفق شدند حداقل 70 درصد آزمون کتبی را کسب کنند، سطح علمی مورد نیاز برای ورود به مرحله دوم آزمون تدریس را کسب کردند و برای شرکت در جلسه مصاحبه تدریس دعوت شدند.

 

مرحله دوم آزمون توانمندی تدریس نانو به صورت مصاحبه خواهد بود؛ برگزاری این مصاحبه‌ها برای اسفند ماه 1398 برنامه‌ریزی شده بود که با توجه به شرایط پیش آمده، برنامه به تعویق افتاد. با هماهنگی‌های صورت گرفته، این مصاحبه‌ها با رویکرد غیرحضوری (آنلاین) و در روزهای 9، 10 و 12 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

مدت زمان این مصاحبه 20 دقیقه است که به دو بخش ده دقیقه‎ای تقسیم می‌شود:

** در ده دقیقه اول، شرکت‎کنندگان به تدریس موضوعی با محوریت فناوری نانو برای جامعه مخاطب «دانشجویان کارشناسی» می‌پردازند؛ تدریس به صورت وبینار و از طریق یک فایل پاورپوینت انجام می‌گیرد. برقراری ارتباط تصویری در حین مصاحبه ضروری است. شرکت‌کنندگان بایستی موضوع تدریس خود را از بین این موضوعات انتخاب کنند: «آشنایی با فناوری نانو»، «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب و پساب»، «کاربردهای فناوری نانو در زمینه انرژی»، «کاربردهای فناوری نانو در حوزه پزشکی»، «کاربردهای فناوری نانو در ساختمان»

** در ده دقیقه دوم، داوران سؤالات خود را مطرح می‎کنند که این سؤالات پیرامون آموزش در زمینه فناوری نانو خواهد بود.

 

شاخص‎های ارزیابی جلسه مصاحبه عبارتند از: تسلط بر مفاهیم علمی، مهارت‌های فردی در تدریس و مهارت‌های کلاس‌داری.

 

در جمع‌بندی جلسه مصاحبه، براساس شاخص‌های ارزیابی اعلام شده و امتیاز اکتسابی شرکت‌کنندگان، توانمندی تدریس، تراز تدریس (الف، ب و ج) و زمینه تدریس (دانش‌آموزی-دانشجویی) شرکت‌کنندگان مشخص خواهد شد و نتایج نهایی در روزهای آتی بعد از مصاحبه‌ها، اعلام خواهد شد.

 

*** گفتنی است نتایج آزمون کتبی تأثیری بر نتایج نهایی مصاحبه تدریس و احراز شرایط مدرسی نخواهد داشت.

 

زمان‎بندی انجام مصاحبه و نوع مصاحبه بر اساس این فایل و طی تماس تلفنی با داوطلبان، برنامه‌ریزی شده است:

 

 

سایر جزییات مصاحبه از طریق ایمیل به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

 

در صورت وجود سؤال یا ابهام می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام به همین شماره و ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه کنید.