تاریخ درج۱۳۹۸/۱۲/۰۲
تعداد بازدید۱۳۶
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری مصاحبه آزمون توانمندی تدریس نانو

با مشخص شدن نتایج مرحله اول شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو، داوطلبانی که موفق به کسب 70 درصد آزمون شدند، برای شرکت در مصاحبه آزمون تدریس دعوت شدند. این مصاحبه به دو صورت حضوری و غیرحضوری در روزهای 12و 13 اسفند ماه برگزار می‌شود.

با توجه به اعلام نتایج مرحله اول شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس، داوطلبینی که موفق شدند حداقل 70 درصد آزمون کتبی را کسب کنند، سطح علمی مورد نیاز برای ورود به مرحله دوم آزمون تدریس را کسب کردند و برای شرکت در جلسه مصاحبه تدریس دعوت شدند.

 

مرحله دوم آزمون توانمندی تدریس نانو به صورت مصاحبه و با دو رویکرد حضوری (تهران) و غیرحضوری (آنلاین) در روزهای 12 و 13 اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

مدت زمان این مصاحبه 20 دقیقه است که به دو بخش ده دقیقه‎ای تقسیم می‌شود:

** در ده دقیقه اول، شرکت‎کنندگان به تدریس موضوعی با محوریت فناوری نانو برای جامعه مخاطب «دانشجویان کارشناسی» می‌پردازند. تدریس از طریق یک فایل پاورپوینت صورت می‌گیرد. شرکت‌کنندگان موضوع تدریس خود را از بین این موضوعات انتخاب خواهند کرد: «آشنایی با فناوری نانو»، «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب و پساب»، «کاربردهای فناوری نانو در زمینه انرژی»، «کاربردهای فناوری نانو در حوزه پزشکی»، «کاربردهای فناوری نانو در ساختمان»

** در ده دقیقه دوم، داوران سؤالات خود را مطرح می‎کنند که این سؤالات پیرامون محتوای آموزشی ارائه شده خواهد بود.

 

شاخص‎های ارزیابی جلسه مصاحبه عبارتند از: تسلط بر مفاهیم علمی، مهارت‌های فردی در تدریس و مهارت‌های کلاس‌داری.

 

در جمع‌بندی جلسه مصاحبه، براساس شاخص‌های ارزیابی اعلام شده و امتیاز اکتسابی شرکت‌کنندگان، توانمندی تدریس، تراز تدریس (الف، ب و ج) و زمینه تدریس (دانش‌آموزی-دانشجویی) شرکت‌کنندگان مشخص خواهد شد و نتایج نهایی در روزهای آتی بعد از مصاحبه‌ها، اعلام خواهد شد.

 

*** گفتنی است نتایج آزمون کتبی تأثیری بر نتایج نهایی مصاحبه تدریس و احراز شرایط مدرسی نخواهد داشت.

 

زمان‎بندی انجام مصاحبه و نوع مصاحبه بر اساس این فایل و طی تماس تلفنی با داوطلبان، برنامه‌ریزی شده است:

 

 

سایر جزییات مصاحبه از طریق ایمیل به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

 

در صورت وجود سؤال یا ابهام می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام به همین شماره و ایمیل ntn@nano.ir مکاتبه کنید.