تاریخ درج۱۳۹۸/۱۲/۰۱
تعداد بازدید۴۲۰
موضوعات
امتیاز کاربران

اعلام نتایج مرحله اول آزمون توانمندی تدریس نانو

مرحله اول شانزدهمین آزمون توانمندی تدریس نانو، پنجشنبه مورخ 24 بهمن ماه 1398در دانشکده فیزیک دانشگاه تهران برگزار شد. در این آزمون 34 نفر حضور داشتند که از این تعداد، 24 نفر به مرحله مصاحبه تدریس راه یافتند. جزئیات نتایج این آزمون در ادامه خبر شرح داده شده است.

مرحله اول آزمون توانمندی تدریس نانو، پنجشنبه 24 بهمن ماه در دانشکده فیزیک دانشگاه تهران برگزار شد. برای شرکت در این آزمون 55 نفر ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد 34 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند. این آزمون با حضور 18 خانم و 16 آقا از ساعت 13:30 و به مدت 100 دقیقه برگزار شد.

 

 

دفترچه سؤالات آزمون شامل دو بخش تستی و تشریحی بود و 31 سؤال تستی و 8 سؤال تشریحی مطابق با منابع اعلام شده برای آزمون در نظرگرفته شده بود. فایل سؤالات به همراه پاسخنامه آزمون، از لینک زیر قابل دریافت است.

 

 

ضریب اثر سؤالات تستی به سؤالات تشریحی برای محاسبه نمره آزمون، سه به یک در نظر گرفته شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حداقل 70% از نمره آزمون شدند، مجوز ورود به مرحله دوم یا مصاحبه تدریس را دریافت کردند. با تصحیح اوراق امتحانی، از 34 شرکت‌کننده حاضر در جلسه، 24 نفر حایز شرایط حضور در مرحله مصاحبه آزمون توانمندی تدریس شدند؛ نتایج اکتسابی داوطلبان از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

 

 

هماهنگی‌های لازم در خصوص زمان و نحوه برگزاری مصاحبه، با داوطلبان محترمی که حایز شرایط حضور در مصاحبه توانمندی تدریس نانو شدند، به صورت تلفنی و طی روزهای آینده صورت خواهد گرفت.

 

در صورت وجود سؤال یا مشکل می‌توانید با شماره 09025555438 تماس گرفته یا با تلگرام همین شماره مکاتبه بفرمایید.