تاریخ درج۱۳۹۸/۱۱/۲۷
تعداد بازدید۶۱۳
موضوعات
امتیاز کاربران

جایزه بنیاد ملی نخبگان به نفرات برتر دهمین مسابقه ملی فناوری نانو

بنیاد ملی نخبگان امسال نیز مطابقه روال سال‌های گذشته، امتیاز نخبگی را برای برگزیدگان مسابقه ملی فناوری نانو در‌نظر گرفته‌است.

بنیاد نخبگان هرساله تسهیلات مختلفی از جمله تسهیلات نظام‌وظیفه تخصصی، جایزه تحصیلی، ورود مستقیم به مقاطع دکتری و پسادکتری و تسهیلات رفاهی را بر طبق آیین‌نامه‌های مصوب برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان  دانشگاهی در نظر می‌گیرد. به‌منظور اعطای این تسهیلات برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، سیستم امتیازدهی ویژه‌ای برای هر‌کدام از این موارد مصوب شده‌است و افراد با کسب امتیازات لازم می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. امتیازدهی افراد بر مبنای سوابق مختلف از جمله تحصیلی، پژوهشی، فعالیت‌های فناورانه، فرهنگی و اجتماعی، برگزیدگی در آزمون های ورودی مقاطع مختلف تحصیلی، المپیادهای علمی و جشنواره‌های دانشجویی است.

امتیازات بنیاد ملی نخبگان به ده نفر برگزیده کل مسابقه ملی اعطا می‌شود. سه نفر اول مسابقه می‌توانند از 50 درصد امتیاز نفر اول جشنواره خوارزمی بخش دانشجویی، معادل 50 امتیاز، بهره‌مند گردند. همچنین نفرات چهارم تا دهم کل حائز 20 درصد امتیاز نفر دوم جشنواره خوارزمی بخش دانشجویی، معادل 16 امتیاز، خواهند شد. شایان ذکر است به ده نفر برتر مقطع کارشناسی جوایز نقدی بنیاد ملی نخبگان تعلق خواهد گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می‌توانید به سایت بنیاد ملی نخبگان مراجعه نمایید.

گفتنی است، ثبت‌نام مسبقه ملی فناوری نانو آغاز شده است و علاقه‌مندان تا اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ فرصت دارند در این رقابت علمی ثبت‌نام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دهمین مسابقه ملی می‌توانید به خبر سایت آموزش فناوری نانو مراجعه کنید یا با دبیرخانه مسابقه به شماره ۶۶۵۱۰۱۳۲- ۰۲۱ و ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۶۲ تماس حاصل فرمایید.


جهت ثبت‌نام می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام نمایید.

logo1.png