تاریخ درج۱۳۹۸/۱۱/۰۳
تعداد بازدید۱۸۷۵
موضوعات
امتیاز کاربران

دوره آموزشی حضوری «رزومه‌نویسی؛ چگونه خود را برای ورود به دنیای کسب‌وکار معرفی کنیم؟»

دوره آموزشی حضوری «رزومه‌نویسی؛ چگونه خود را برای ورود به دنیای کسب‌وکار معرفی کنیم؟»، همزمان با هشتمین توان‌افزایی نهادهای ترویجی فعال در سطوح دانشگاهی برگزار می‌شود. این دوره به مدت سه ساعت و نیم، با تدریس سرکار خانم مطمئن، مدیر سابق توسعه کسب‌وکار شرکت جابینجا، 17 بهمن ماه 1398 در پردیس فنی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در دوره 105 هزار تومان است و دانشجویان می‌توانند با تخفیف 20% و با هزینه 84 هزار تومان در دوره ثبت‌نام کنند. به شرکت‌کنندگان، گواهی حضور در دوره از طرف سایت آموزش فناوری نانو اعطا می‌شود. ثبت‌نام در این دوره برای عموم آزاد است و با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

در دنیای امروز، کاریابی تبدیل به یک مهارت شده است و شیوه صحیح معرفی خود به کسب‌وکارهای مورد علاقه‌تان، کم‌اهمیت‌تر از تخصص‌ها و قابلیت‌های شما برای فعالیت در جایگاه شغلی مورد نظرتان نیست. مدیران و صاحبان کسب‌وکار معمولاً افرادی را انتخاب می‌کنند که علاوه بر داشتن تخصص و مهارت کافی، بتوانند خودشان و قابلیت‌ها و تخصص‌های مرتبط خودشان با جایگاه‌های شغلی موجود را در کوتاه‌ترین و البته مؤثرترین شیوه معرفی کنند. بنابراین ضروری است که در کنار افزایش و بهبود توانمندی‌ها و قابلیت‌های تخصصی و فردی خود، نحوه صحیح معرفی خود به دنیای کسب‌وکار را بدانید تا بتوانید در جایگاه شغلی مطلوب و موردنظر خود مشغول به کار شوید. این مهارت به ویژه برای دانشجویان، به عنوان نزدیک‌ترین و مستعدترین افراد برای ورود به دنیای کسب‌و‌کار، اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

 

سایت آموزش فناوری نانو، دوره حضوری «رزومه‌نویسی؛ چگونه خود را برای ورود به دنیای کسب‌وکار معرفی کنیم؟» را همزمان با هشتمین توان‌افزایی نهادهای ترویجی فعال در سطوح دانشگاهی برگزار می‌کند. این دوره در تاریخ 17 بهمن 98 از ساعت 10 الی 13:30 در پردیس فنی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی تهران – سالن بو علی سینا برگزار می‌شود.

 

هزینه ثبت‎نام در این دوره آموزشی 105 هزار تومان است و دانشجویان می‌توانند با تخفیف 20 درصدی، با هزینه 84 هزار تومان، در این دوره ثبت‌نام کنند.

 

به همه شرکت‌کنندگان حاضر در دوره، گواهی حضور از طرف سایت آموزش فناوری نانو اعطا می‌شود.

 

این دوره توسط سرکار خانم مریم مطمئن، مدیر سابق توسعه کسب‌وکار شرکت جابینجا، تدریس می‌شود؛ در ادامه، رزومه مختصری از مدرس ارائه شده است.

 

کارشناسی مدیریت و بازاریابی و کارشناسی ارشد روانشناسی شغلی و سازمانی

دارنده گواهینامه MBA (منابع انسانی، بازاریابی، بازاریابی دیجیتال) و DBA از مؤسسه آموزش عالی آزاد بهار

همکاری با مؤسسات نیک آیین، ایران تلنت (مدیر حسابداری، مدیر خدمات مشتری و فروش) و جابینجا (مدیر توسعه کسب و کار)

مشاور (شرکت‌های مختلف)

 

سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

از چه روش‌هایی برای کاریابی می‌توان استفاده کرد؟

شبکه‌های اجتماعی و کاریابی

هدف از رزومه کاری چیست؟

رزومه باید شامل چه مواردی باشد؛ بایدها و نبایدها

آشنایی با قالب‌های مختلف رزومه کاری

ساختار رزومه کاری کرونولُجیکال

چگونه محتوایی رقابتی برای رزومه کاری خود تهیه کنیم؟

کلمات کلیدی در رزومه کاری به چه معناست و چگونه به‌کار می‌روند؟

مختصری درباره Cover Letter

 

ثبت‌نام در این دوره از ۲ طریق ممکن است: سایت ایوند و صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد

۱- جهت ثبت‌نام از طریق سایت ایوند، از طریق دکمه زیر وارد صفحه ثبت‌نام شوید و پس از تکمیل فرم، ثبت‌نام کنید.

۲- ثبت‌نام از طریق کارتابل افراد در سایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو
. ثبت‌نام در این دوره‌ از طریق صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد قسمت کارتابل افراد (حمایت تشویقی) صورت می‌گیرد. مراحل ثبت‌نام به صورت زیر است:
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶و ۶۶۱۲۳۰۱۲ تماس حاصل فرمایید.