تاریخ درج۱۳۹۸/۱۰/۱۵
تعداد بازدید۹۶۱
موضوعات
امتیاز کاربران

آیین‌نامه جدید شبکه مدرسان نانو منتشر شد

آیین‌نامه جدید شبکه مدرسان نانو منتشر شد. در این آیین‌نامه شرایط عضویت، تمدید، ارتقای تراز و حوزه تدریس و نحوه ارزیابی مدرسان فعال در حوزه فناوری نانو ارائه شده است. همچنین آیین‌نامه ارزیابی مدرسان برتر در بخش دانشجویی ارائه شده است. تمامی مدرسین فعال در بخش دانشجویی، بر اساس این آیین‌نامه به صورت سالیانه ارزیابی شده و از مدرسان برتر در این بخش، تقدیر به عمل خواهد آمد.

شبکه مدرسان نانو، آیین‌نامه جدید این شبکه را منتشر کرده است. بر اساس این آیین‌نامه شرایط عضویت در شبکه مدرسان نانو، تمدید و ارتقای گواهی تدریس مدرسان نانو و فرایند ارزیابی فعالیت‌های تدریس مدرسان بیان شده است. فایل آیین‌نامه شبکه مدرسان از لینک زیر قابل دریافت است:

 

 

بر طبق این آیین‌نامه، گواهی تدریس با تدریس مدرس در حداقل سه رویداد آموزشی با شرایط اعلام شده، در طول یک سال تحصیلی صورت خواهد گرفت و ارتقای گواهی تدریس (تراز و حوزه تدریس) تنها از طریق شرکت مجدد در آزمون توانمندی تدریس نانو امکان‌پذیر خواهدبود.

 

همچنین فعالیت مدرسان فعال در بخش دانشجویی، بر طبق آیین‌نامه جداگانه‌ای مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. بر طبق این آیین‌نامه و در صورت کسب حداقل شرایط اعلام شده، فعالیت مدرسان در بخش دانشجویی مورد ارزیابی قرار گرفته و از 5 مدرس برتر فعال در حوزه دانشجویی به صورت سالیانه و در مراسم اختتامیه مسابقه ملی فناوری نانو، تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است مشارکت مدرسان در تدریس رویدادهای آموزشی - ترویجی فناوری نانو در همکاری با نهادهای ترویجی، رویدادهای ترویج صنعتی و مشارکت در برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری سایت آموزش فناوری نانو، امتیازاتی برای مدرسین به همراه خواهد داشت که جزییات آن در آیین‌نامه ارزیابی مدرسین برتر ارائه شده است. آیین‌نامه ارزیابی مدرسان برتر در بخش دانشجویی از لینک زیر قابل دریافت است:.

 

 

جوایز مدرسین برتر بخش دانشجویی بدین شرح است:

برترین مدرسان جوایز اهدایی
نفر اول لوح تقدیر، 2 میلیون تومان جایزه نقدی و 2 میلیون تومان اعتبار شبکه آزمایشگاهی
نفر دوم لوح تقدیر، 1/5 میلیون تومان جایزه نقدی و 1/5 میلیون تومان اعتبار شبکه آزمایشگاهی
نفر سوم لوح تقدیر، 1 میلیون تومان جایزه نقدی و 1 میلیون تومان اعتبار شبکه آزمایشگاهی
نفر چهار لوح تقدیر، 750 هزار تومان جایزه نقدی و 750 هزار تومان اعتبار شبکه آزمایشگاهی
نفر پنجم لوح تقدیر، 500 هزار تومان جایزه نقدی و 500 هزار تومان اعتبار شبکه آزمایشگاهی

 

*** گفتنی است شانزدهمین دوره آزمون توانمندی تدریس 24 بهمن ماه برگزار خواهد شد؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

 

برگزاری آزمون توانمندی تدریس نانو - بهمن 98

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ایمیل شبکه مدرسان نانو به آدرس ntn@nano.ir مکاتبه کرده یا با شماره همراه و تلگرام شبکه مدرسان 09025555438 ارتباط برقرار نمایید.