تاریخ درج۱۳۹۸/۰۸/۰۲
تعداد بازدید۵۰۴
موضوعات
امتیاز کاربران

طرح‌های فناورانه خود را برای نوپاهای فناوری‌های همگرا ارسال کنید

سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا ویژه محققان و متخصصان فعال در حوزه فناوری‌های همگرا از 1 شهریورماه 1398 آغاز شد و تا پایان مهرماه 1398 ادامه داشت. با توجه به استقبال مخاطبان از این فراخوان، مهلت ارسال طرح تا 20 آبان‌ماه 1398 تمدید شده است و متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

نوپاهای فناوری‌های همگرا از جمله برنامه‌های حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است که به حمایت مادی و معنوی تیم‌های فناور در حوزه فناوری‌های همگرا (NBIC) می‌پردازد.

منظور از فناوری‌های همگرا یا NBIC (انبیک) ترکیب ۲ یا ۳ یا ۴تایی نانوفناوری، زیست‌فناوری، فناوری اطلاعات و علوم شناختی با یکدیگر است.

متقاضیان شرکت در فراخوان نوپا باید حداقل یک نمونه اولیه از طرح خود در حوزه فناوری‌های همگرا داشته باشند. این طرح باید دارای جزء یا اجزائی باشد که در ساخت آن‌ها دست کم از دو فناوری از فناوری‌های NBIC استفاده شده باشد و عملکرد محصول به هم‌افزایی و تعامل این فناوری‌ها وابسته باشد.

سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا از 1 شهریورماه 1398 تا 30 مهرماه 98 برگزار شد. در جریان این فراخوان بیش از 60 طرح فناورانه از اقصی نقاط کشور شرکت کردند. با توجه به استقبال مخاطبان و درخواست متقاضیان، مهلت شرکت در فراخوان تا 20 آبان‌ماه 1398 تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا  بخش فراخوان نوپا  نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام کنند.

شایان ذکر است که رویکرد برنامه کاملا حمایتی است و تمامی تیم‌ها می‌توانند در صورت کسب حدنصاب فنی و بازاری لازم از خدمات و حمایت‌های بلاعوض در حوزه فناوری‌های همگرا استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه نوپاهای فناوری‌های همگرا تماس حاصل فرمایید.

*  تلفن: ۶۶۵۸۰۹۴۳-۰۲۱

*  فکس: ۴۳۸۵۹۲۴۷-۰۲۱

* رایانامه: Startup@nbic.ir

حساب کاربری در شبکه اجتماعی: NBICstartups@