تاریخ درج۱۳۹۸/۰۷/۲۴
تعداد بازدید۲۴۹۸
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری مسابقه "ایمنی در آزمایشگاه نانو"

شبکه ایمنی نانو با همکاری سایت آموزش نانو، مسابقه "ایمنی در آزمایشگاه نانو" را برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دو استاندارد (ISIRI 12325 و ISIRI 13736) و پاسخ به سؤالات طرح شده، در این چالش شرکت کنند. به سه نفر از برگزیدگان به قید قرعه، جایزه نقدی به ارزش 500 هزار تومان و گرنت شبکه آزمایشگاهی به ارزش دو میلیون تومان اهدا می‎شود. مهلت شرکت در این چالش تا 30 مهرماه تمدید شد. برای دریافت جزییات بیشتر به ادامه خبر مراجعه کنید.

در راستای افزایش دانش ایمنی پژوهشگران و دانشجویان حوزه نانو، شبکه ایمنی نانو با همکاری سایت آموزش فناوری نانو مسابقه "ایمنی در آزمایشگاه نانو" را برگزار می‌کند.

 

برای شرکت در این مسابقه علاقه‌مندان می‌بایست دو استاندارد (ISIRI 12325 و ISIRI 13736) را مطالعه کنند و به سؤالات طرح شده پاسخ دهند.

این دو استاندارد با عناوین "آیین کار سلامت و ایمنی در محیط‌های کار با نانومواد" و "فناوری نانو - بسته‌بندی و حمل و نقل ایمن نانومواد - آیین کار"، آیین کار و موارد ایمنی مرتبط با نانومواد را شامل می‌شوند که آشنایی با آن‌ها برای پژوهشگران و دانشجویانی که با نانومواد کار می‌کنند، ضروری است.

 

سؤالات در دو فرمت چهار گزینه‎ای و تشریحی طراحی شده‌اند. شرکت‎کنندگان می‌توانند فایل سؤالات را از اینجا دریافت کنند و پاسخ‎های خود را در قالب این فایل word وارد کرده و آن را به ایمیل edu@nano.ir ارسال کنند.

 

علاقه‌مندان فرصت دارند تا 30 مهرماه پاسخ‎های خود را ارسال کنند.

 

به سه نفر از برگزیدگان چالش که پاسخ‌های صحیح را ارسال کنند به قید قرعه، 500 هزار تومان جایزه نقدی و دو میلیون تومان گرنت شبکه آزمایشگاهی اهدا می‎شود.