تاریخ درج۱۳۹۸/۰۶/۱۷
تعداد بازدید۴۰۹
موضوعات
امتیاز کاربران

نتایج اولیه مصاحبه‌های آزمون توانمندی تدریس نانو اعلام شد

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مصاحبه‌های آزمون توانمندی تدریس به دو صورت حضوری و غیرحضوری، در روزهای 12، 13 و 14 شهریور ماه برگزار شد. بر طبق نتایج کلی این مصاحبه‌ها، 35 نفر از بین 55 شرکت‌کننده مصاحبه تدریس، موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس شدند که طی هفته جاری به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید. افراد حایز شرایط توانمندی تدریس، گواهی توانمندی تدریس خود را همراه با جزییات شرایط کسب شده، در اختتامیه مسابقه ملی نانو دریافت خواهند کرد. اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو 27 شهریور ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

پس از هماهنگی‎های صورت گرفته با شرکت‌کنندگان حایز شرایط علمی در مسابقه جهت شرکت در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس نانو، این مصاحبه‎ها در روزهای 12، 13 و 14 شهریور ماه به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار شد. شرکت‎کنندگان در طی 20 دقیقه زمان مصاحبه، یک تدریس ده دقیقه‌ای ارائه دادند و داوران با توجه به عملکرد شرکت‎کنندگان در تدریس و پاسخ به سؤالات، توانمندی تدریس، تراز تدریس و حوزه تدریس افراد را تعیین کردند. این ارزیابی بر مبنای 4 شاخص اصلی انجام گرفت:

 

* نظم و انضباط فردی

* توانمندی برقراری ارتباط

* قدرت بیان

* نحوه تدریس

 

از بین 68 شرکت‎کننده مجاز به شرکت در آزمون تدریس، 55 نفر در مصاحبه‌ها شرکت کردند که از این میان، 23 مصاحبه به صورت حضوری و 32 مصاحبه به صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار شد. از بین 55 شرکت‌کننده مصاحبه تدریس، 35 نفر موفق به کسب گواهی توانمندی تدریس شدند. این نتایج طی روزهای آینده به اطلاع شرکت‌کنندگان در مصاحبه خواهد رسید.

این گواهی در سه تراز الف، ب و ج ، و در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی، به شرکت‌کنندگان اختصاص داده شده است. جزییات نتایج مصاحبه توانمندی تدریس در روز اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو اعلام شده و گواهی توانمندی تدریس نانو در روز اختتامیه مسابقه ملی نانو به افراد حایز شرایط اعطا خواهد شد.

اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو 27 اُم شهریور ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو به این خبر مراجعه کنید.

 

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه ملی فناوری نانو، ۲۷ شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف