تاریخ درج۱۳۹۸/۰۶/۰۹
تعداد بازدید۳۵۳
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری مصاحبه آزمون توانمندی تدریس نانو

با مشخص شدن نتایج مسابقه ملی نانو، داوطلبانی که موفق به کسب 60 درصد میانگین امتیاز ده نفر اول آزمون شدند و برای شرکت در آزمون تدریس اعلام آمادگی کرده‌ بودند، برای شرکت در مصاحبه آزمون تدریس دعوت شدند. این مصاحبه به دو صورت حضوری و غیرحضوری در روزهای 12، 13 و 14 شهریور برگزار می‌شود.

با توجه به اعلام نتایج نهایی نهمین مسابقه ملی نانو، داوطلبان مجاز به شرکت در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس نانو در این دوره مشخص شدند. داوطلبینی که موفق شدند حداقل 60 درصد میانگین امتیاز ده نفر اول آزمون را کسب کنند، سطح علمی مورد نیاز برای ورود به آزمون تدریس را کسب کردند و در صورت اعلام تمایل برای شرکت در آزمون تدریس، برای شرکت در این آزمون دعوت شدند.

 

آزمون توانمندی تدریس نانو در این دوره به صورت مصاحبه و با دو رویکرد حضوری (تهران) و غیرحضوری (آنلاین) در روزهای 12، 13 و 14 شهریور برگزار خواهد شد.

 

مدت زمان این مصاحبه 20 دقیقه است که به دو بخش ده دقیقه‎ای تقسیم می‌شود:

** در ده دقیقه اول، شرکت‎کنندگان به تدریس موضوع «آشنایی با فناوری نانو» برای جامعه مخاطب دانشجو می‌پردازند. تدریس از طریق یک فایل پاورپوینت صورت می‌گیرد.

** در ده دقیقه دوم، داوران سؤالات خود را مطرح می‎کنند که این سؤالات پیرامون محتوای آموزشی ارائه شده خواهد بود.

 

در جمع‌بندی جلسه مصاحبه، بر اساس شاخص‌های ارزیابی، توانمندی تدریس و تراز تدریس شرکت‌کنندگان مشخص شده و نتایج مصاحبه متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

شاخص‎های ارزیابی عبارتند از: نظم و انضباط فردی - توانمندی برقراری ارتباط - قدرت بیان و نحوه تدریس.

 

زمان‎بندی انجام مصاحبه و نوع مصاحبه بر اساس این فایل، صورت خواهد گرفت (برای دریافت فایل کلیک کنید).

 

شرکت‌کنندگان بایستی جهت تأیید حضور خود در مصاحبه، حتماً در رویداد «ثبت‌نام در مصاحبه آزمون تدریس» ثبت‌نام کنند. این رویداد در کارتابل شخصی افراد در سایت ستاد قابل ملاحظه است. ثبت‎نام در این رویداد بایستی تا پایان وقت شنبه 9 شهریور ماه انجام و تکمیل شود.

 

http://profile.nano.ir

 

سایر جزییات مصاحبه از طریق ایمیل به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.