تاریخ درج۱۳۹۸/۰۵/۳۱
تعداد بازدید۳۲۹۳
موضوعات
امتیاز کاربران

اعلام نتایج نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

پس از بررسی و جمع‎بندی اعتراضات ارسالی و اصلاح پاسخنامه، نتایج نهایی داوطلبان نهمین مسابقه ملی نانو مشخص شد. داوطلبان می‎توانند برای مشاهده کارنامه و نتیجه اکتسابی خود به صفحه شخصی خود در سایت ستاد نانو مراجعه کنند. گفتنی است رتبه ۱۰ نفر برتر مسابقه و ۵ نفر برتر مقطع کارشناسی در مراسم اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو اعلام خواهد شد.

مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگ‎ترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. مرحله دوم نهمین دوره از این رقابت به صورت آزمون حضوری در روز جمعه، ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ برگزار شد؛ این آزمون شامل ۱۰۰ سؤال چهارگزینه‌ای بود. پس از انتشار پاسخنامه تشریحی نهمین مسابقه ملی نانو، فرصت اعتراض به سؤالات و پاسخنامه به مدت ۱۰ روز فراهم شد که طی این مدت دو مورد اعتراض به ۶ سؤال به ایمیل دبیرخانه ارسال شد. با بررسی اعتراضات و با توجه به منابع مسابقه، تنها اعتراض وارد به سؤال ۳۲ محل ابهام برای داوطلبان تشخیص داده شد و در این سؤال هر دو گزینه ۱ و ۴ به عنوان گزینه‎های صحیح لحاظ شدند.

با اصلاح پاسخنامه محاسبه درصد و رتبه شرکت‎کنندگان صورت گرفت. شرکت‎کنندگان دومین مرحله مسابقه ملی نانو می‎توانند به صفحه شخصی خود در سایت ستاد نانو – بخش حمایت تشویقی مراجعه کنند و کارنامه و رتبه خود را در بخش مسابقه ملی نانو ملاحظه کنند. کارنامه تفضیلی به همراه رتبه داوطلبان در مقطع و رشته، پس از اختتامیه اعلام می‌گردد.

http://profile.nano.ir

 

گفتنی است رتبه ۱۰ نفر برگزیده نهمین مسابقه ملی نانو و همچنین ۵ نفر اول مقطع کارشناسی، در مراسم اختتامیه نهمین مسابقه ملی نانو اعلام خواهد شد.

داوطلبان در صورت اعتراض به محاسبه درصد اکتسابی یا پاسخنامه خود می‎توانند فرم بررسی مجدد نتایج نهمین مسابقه ملی نانو را تکمیل کرده و فایل امضا شده را نهایتا تا پایان روز ۶ شهریور به ایمیل competition@nano.ir ارسال کنند. فرم‌های ارسال شده پس از این تاریخ بررسی نخواهند شد.

برای دریافت فایل بررسی مجدد نتایج نهمین مسابقه ملی نانو، اینجا کلیک کنید.