تاریخ درج۱۳۹۸/۰۵/۰۹
تعداد بازدید۱۶۰۷
موضوعات
امتیاز کاربران

پاسخنامه تشریحی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

باتوجه به برگزاری نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، پاسخنامه تشریحی این آزمون منتشرشده است. همچنین با توجه به انتشار سوالات و پاسخنامه، امکان اعتراض برای داوطلبان فراهم شده است.

مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگترین رقابت دانشجویی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله زیرنظر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. مرحله دوم نهمین دوره از این رقابت به صورت آزمون حضوری در روز جمعه، ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸برگزار شد.

این آزمون شامل ۱۰۰ سوال چهارگزینه‌ای بود که در ادامه پاسخنامه تشریحی آن آمده است.

 

با توجه به انتشار سوالات و پاسخنامه نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، امکان اعتراض به سوالات و پاسخنامه وجود دارد. درصورتی که نسبت به این موارد اعتراض دارید، توضیحات خود را در تمپلیت فرم اعتراض که در ادامه آمده است، تکمیل فرمایید و با رعایت موارد زیر، ارسال کنید.

 

  • - مهلت ارسال اعتراض تا پایان روز ۱۸ مرداد است.
  • - توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرم، اطلاعات آن باید به تأیید یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه یا اعضای شبکه مدرسان فناوری نانو برسد. مدرسانی می‎توانند در این بخش مشارکت کنند که گواهی تدریس آن‌ها تا پایان شهریور ۹۸ اعتبار داشته باشد. پس از تکمیل و تأیید فرم، فایل اسکن‌شده آن توسط استاد (از طریق ایمیل دانشگاهی فعال) یا مدرس (از طریق ایمیل ثبت شده در پرتال ستاد توسعه فناوری نانو) به ایمیل Competition@nano.ir ارسال شود.
  • - عنوان ایمیل می‌بایست «اعتراض به سوالات نهمین مسابقه ملی فناوری نانو» باشد. در غیراین صورت ایمیل مربوطه بررسی نخواهد شد.
  • - دقت فرمایید که فایل‌های ارسالی کیفیت مطلوبی داشته باشند و نوشته‎ها واضح باشند؛ فرمت فایل ارسالی ترجیحاً pdf باشد.
  • - فرم‌های اعتراضی که به تأیید علمی نرسیده‌اند، بررسی نخواهد شد.
  • - اگر داوطلبی عضو شبکه مدرسین فناوری نانو باشد، نیاز به تأیید علمی استاد یا مدرس دیگری ندارد و در بخش مسئول باید اسم خود را مجدداً وارد کند.

 

فایل سوالات و پاسخنامه تشریحی و فرم اعتراض در جدول زیر آمده است:

سوالات نهمین مسابقه ملی فناوری نانو دانلود
پاسخنامه تشریحی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو دانلود
فرم اعتراض دانلود