تاریخ درج۱۳۹۸/۰۴/۱۶
تعداد بازدید۳۶۳۶
موضوعات
امتیاز کاربران

دوره آموزش غیرحضوری "نرم‌افزار OriginPro"

دوره آموزش غیرحضوری «نرم‌افزار OriginPro» با تدریس جناب آقای مهندس کاویانی در تاریخ ۱۹ تیر تا ۸ مرداد در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. آزمون پایان دوره ۱۵ مرداد برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای ۵۰ درصد باشند، گواهی پایان دوره را دریافت می‌کنند

بسیاری از محققان و دانشجویان، در رسم نمودارهای حاصل از نتایج مشخصه‌یابی مواد سنتزی و داده‌های حاصل از کارهای تحقیقاتی خود دچار چالش‌هایی می‌شوند، در این میان، مناسب‎سازی نمودارها و تحلیل آماری این داده‌ها نیز معمولاً مشکلاتی را برای آن‌ها به همراه دارد. نرم‌افزارهای مختلفی مانند Excel برای رسم نمودار و پردازش داده‎ها استفاده می‎شوند اما اغلب این نرم‌افزارها رابط کاربری پیچیده‌ای برای استفاده از ابزارهای مختلف مورد نیاز دارند. یکی از کاربردی‎ترین و در عین حال ساده‎ترین نرم‌افزارها، نرم‌افزارOriginPro است؛ این نرم‌افزار تولید شرکت OriginLab است و معمولاً تحت عنوان نرم‎افزار Origin شناخته می‌شود. می‎توان گفت Origin یک نرم‌افزار رسم نمودار و تحلیل داده است که انتخاب اول بیش از نیم میلیون محقق و مهندس در بخش‌های صنعتی، دانشگاهی و آزمایشگاه‌های دولتی در سراسر دنیاست. Origin یک رابط کاربری ساده برای مبتدیان دارد که این ظاهر ساده، با قابلیت شخصی‌سازی پیشرفته، با توجه به کاربرد مورد نظر کاربر، ادغام شده است. نمودارهای Origin و نتایج تحلیل داده آن، با توجه به تغییرات ایجاد شده در داده‌ها و پارامترها، به صورت اتوماتیک به روز می‌شود و به شما این امکان را می‎دهد که برای کارهای تکرارشونده یا انجام عملیات محدود در رابط کاربری، بدون نیاز به برنامه‌نویسی، الگوهایی را طراحی کنید. همچنین این نرم‌افزار ابزارها و برنامه‎های کاربردی پیشرفته آنالیز نظیر برازش پیک (Peak Fitting)، برازش سطح (Surface Fitting)، عملیات آماری و پردازش سیگنال (Signal Processing) را نیز ارائه می‎دهد. 

دوره آموزش غیرحضوری «نرم‌افزار OriginPro»  با تدریس جناب مهندس کاویانی از تاریخ ۱۹ تیر تا ۸ مرداد در اختیار کاربران قرار می‌گیرد این دوره شامل ۲ ساعت ویدیو است.

آزمون پایان دوره ۱۵ مرداد برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای ۵۰ درصد باشند، گواهی پایان دوره را دریافت می‌کنند. افرادی که در تاریخ ذکر شده آزمون می‌دهند، گواهی خود را تا پایان مرداد ماه دریافت خواهند‌ کرد.

***هزینه ثبت‌نام در این دوره، ۳۰ هزار تومان است.

این دوره در پلتفرم دستیار خوب (www.dastyarekhoob.ir) قابل مشاهده هست.

نحوه دسترسی به صورت زیر می باشد:
ایمیل: ایمیل ثبت نامی
رمز عبور: کدملی ۱۰ رقمی

گفتنی است از ۱۹ تیر اکانت افراد ثبت‌نامی ایجاد و این دوره قابل مشاهده است.

علیرضا کاویانی
دانشجوی دکتری مهندسی و علم مواد، دانشگاه صنعتی شریف
مدرس دوره‌ آموزشی originPro در دانشگاه صنعتی شریف
مترجم کتاب "رفتار مکانیکی مواد مهندسی (فلزات، سرامیک ها، پلیمرها و کامپوزیت ها)"


***معرفی نرم‌افزار و قابلیت‌های آن
***آشنایی کامل با محیط نرم‌افزار
***واردکردن، تجزیه و تحلیل و در نهایت استخرج داده‌ها
***ترسیم انواع نمودارهای دوبعدی، سه‌‌بعدی و آماری و انجام تنظیمات مربوط به آن‌ها
***آنالیزهای نموداری
مشتق و انتگرال
درون‌یابی
نقاط تقاطع و مماس
برازش منحنی
آنالیز پیک

پس از ورود به سایت از طریق لینک زیر، مراحل بعد را انجام دهید:

http://profile.nano.ir

ثبت‌نام در این دوره‌ از طریق صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد قسمت کارتابل افراد (حمایت تشویقی) صورت می‌گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل فرمایید.