تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۲۶
تعداد بازدید۵۴۹
موضوعات
امتیاز کاربران

لیست پذیرفته‌شدگان در آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

بیش از 4000 نفر از علاقه‌مندان به حوزه علوم و فناوری نانو در نهمین مسابقه ملی نانو ثبت‌نام کردند که از این میان، 2723 نفر موفق به راهیابی به مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو، از طریق دو آزمون مرحله اول شدند. یک آزمون جبرانی برای افراد جامانده از مرحله اول برگزار شد که از میان 260 شرکت‌کننده این آزمون، 204 نفر موفق به راهیابی به مرحله دوم مسابقه ملی شدند. داوطلبان راه‌یافته به مرحله دوم باید در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات خود در مرحله دوم اقدام نمایند.

مسابقه ملی فناوری نانو رقابتی علمی میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند است که هرساله توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. هدف از برگزاری مسابقه، افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی است. 

اولین مرحله مسابقه ملی فناوری نانو به صورت آنلاین از تاریخ 26 تا 31 اردیبهشت‌ماه 98 در سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد که با توجه به درخواست متقاضیان این مرحله دو روز تمدید شد و در مورخ 3 خردادماه 98 به پایان رسید. در این مرحله 2723 نفر موفق شدند که حدنصاب لازم را کسب کرده و به مرحله دوم راه پیدا کنند.

با توجه به تقارن مرحله اول مسابقه ملی با ماه مبارک رمضان و همچنین امتحانات میان‎ترم برخی از دانشگاه‌ها، فرصت دوباره‌ای برای داوطلبان جامانده از مرحله اول فراهم شد تا با شرکت در آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، امکان راه‌یابی به مرحله دوم مسابقه ملی را از دست ندهند. آزمون جبرانی مرحله اول در بازه زمانی 23 الی 25 خرداد ماه 98 بر روی سایت آموزش نانو برگزار شد که داوطلبان می‎توانستند دوبار در این آزمون شرکت کنند و حداکثر امتیاز اکتسابی آن‌ها به عنوان نتیجه آزمون لحاظ می‌شد. افرادی که موفق به کسب 30% از امتیاز آزمون جبرانی شدند، به مرحله دوم نهمین مسابقه ملی راه یافتند. حدود 260 داوطلب در این آزمون شرکت کردند که از این میان، 204 نفر به مرحله دوم راه یافتند. لیست پذیرفته‌شدگان آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی در ادامه قابل دریافت است.

 

دانلود لیست قبول‌شدگان آزمون جبرانی مرحله اول

 

همچنین لیست پذیرفته‌شدگان مرحله اول مسابقه در دو آزمون قبلی، برحسب نام، نام خانوادگی و کد ملی در ادامه قابل دریافت است.

 

دانلود لیست قبول‌شدگان در مرحله اول
filereader.php?p1=main_87a36eba31e97efff09cf727a5678488.png&p2=news&p3=1&p4=1

 

مرحله دوم مسابقه به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ 28 تیرماه 98 برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام در مرحله دوم مسابقه ملی به اطلاعیه مربوطه مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با نهادهای ترویجی نانو یا دبیرخانه مسابقه تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 66553671-021

موبایل و پیام‌رسان: 09025555462

09025555472