تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۲۳
تعداد بازدید۳۰۸
موضوعات
امتیاز کاربران

آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی نانو از پنجشنبه 23 خرداد تا شنبه 25 خرداد بر روی سایت آموزش نانو برگزار می‌شود. داوطلبانی که موفق نشده‌اند در دو آزمون مرحله اول که قبلاً برگزار شده بود، شرکت کنند، فرصت دارند تا با شرکت در این آزمون و کسب حداقل 30 درصد از امتیاز آزمون، مجوز ورود به محله دوم نهمین مسابقه ملی را کسب کنند. گفتنی است هر داوطلب می‌تواند دو بار در این آزمون شرکت کند.

با توجه به مقارن بودن تاریخ برگزاری مرحله اول نهمین مسابقه ملی نانو با ماه مبارک رمضان و امتحانات میان‌ترم برخی از دانشگاه‌ها، برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به شرکت در مرحله اول آزمون نشدند یا از شرایط آزمون به صورت کامل استفاده نکرده‌اند، فرصت دوباره‌ای فراهم شده است؛ آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی در روزهای 23، 24 و 25 خرداد ماه برگزار می‌شود. این آزمون مشتمل بر 50 سؤال است که تماماً از منابع معرفی شده برای مرحله اول طراحی شده‌اند و 100 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سؤالات لحاظ شده است.

گفتنی است هر داوطلب می‌تواند دو بار در آزمون شرکت کند و کسب حداقل 30 درصد از امتیاز آزمون برای کسب مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه، ضروری است.  بیشترین درصد اکتسابی به عنوان درصد نهایی داوطلب لحاظ خواهد شد.

شایان ذکر است نتایج این آزمون هیچ تأثبری بر نتایج مرحله دوم نهمین مسابقه ملی نانو نخواهد داشت و این آزمون صرفاً برای ورود به مرحله دوم طراحی شده است.

 

 

 

داوطلبان جهت شرکت در این آزمون‎ها نکات زیر را در نظر بگیرند:

۱- پیش از شرکت در آزمون حتماً عضو سایت آموزش فناوری نانو شوید. در صورتی که قبلاً در سایت ستاد نانو یا سایر زیربخش‌های آن عضو شده‌اید، با همان نام کاربری و کلمه عبور قادر به ورود به سایت آموزش فناوری نانو هستید.

۲- پیش از آغاز آزمون، حتماً یک بار ورود موفق خود را به سایت آموزش فناوری نانو بررسی کنید.

۳- پیش از شرکت در این آزمون از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل کنید، ترجیحاً از مرورگر Firefox یا Chrome استفاده کنید.

۴- قبل از برگزاری آزمون، تب‌های دیگر مرورگر را ببندید و تنها یک از صفحه از سایت آموزش را باز کنید.

 

راهنمای ورود به سایت آموزش نانو و آزمون آنلاین

 

برای شرکت در آزمون ابتدا وارد سایت آموزش نانو شوید.

 

 پس از ورود به سایت آموزش، از  صفحه شروع سایت یا بخش آزمون‎های آنلاین در منوی کاربری، آزمون جبرانی را انتخاب کنید.

 

 

 پس از انتخاب آزمون، پیام شروع آزمون را خواهید دید و با کلیک بر روی شروع آزمون، سؤالات مشاهده شده و محاسبه زمان پاسخگویی آغاز می‌شود. 

 

 

 پس از پاسخگویی به سؤالات در مدت زمان 100 دقیقه و جهت ثبت آزمون در سیستم، حتماً دکمه ثبت آزمون را بزنید.

 

 

 پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه کلی آزمون و درصد اکتسابی را مشاهده خواهید کرد.

 

 

 پس از پایان زمان کلی آزمون (25 خرداد 1398)، پاسخنامه آزمون از بخش سوابق کاربری - بخش آزمون‌های آنلاین در دسترس خواهد بود.

 

 


در صورت بروز مشکل در ورود به سایت یا ثبت آزمون با شماره‌های تلفن همراه یا تلگرام 09025555462، 09025555472 و 09104712036 یا شماره ثابت 66531055-021 و 66531044-021 تماس حاصل کنید.


زمان اعلام نتایج اسامی راه‌یافتگان به مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو بر اساس آزمون جبرانی متعاقباً اعلام خواهد شد. گفتنی است داوطلبانی که در دو آزمون مرحله اول حد نصاب لازم را کسب کرده‌اند، نیاز نیست که مجدداً در این آزمون شرکت کنند. اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آرمون (دو آزمون قبلی) نیز از لینک زیر قابل دریافت است.

 

دانلود لیست قبول‌شدگان در مرحله اول
filereader.php?p1=main_87a36eba31e97efff09cf727a5678488.png&p2=news&p3=1&p4=1

 

مرحله دوم مسابقه به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام در مرحله دوم مسابقه ملی به اطلاعیه مربوطه مراجعه کنید.