تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۱۷
تعداد بازدید۱۰۶۳
موضوعات
امتیاز کاربران

امتیازات ثبت‌نام در مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو

مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در تاریخ ۲۸ تیر برگزار خواهد شد. سایت آموزش فناوری نانو و دبیرخانه مسابقه ملی فناوری نانو امتیازاتی را به منظور افزایش آمادگی شرکت‌کنندگان در این مرحله، در نظر گرفته‌اند.

 

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است. این مسابقه بزرگترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود. مسابقه ملی فناوری نانو علاوه بر ایجاد رقابت میان شرکت‌کنندگان، زمینه را برای اخذ گواهی توانمندی تدریس، اخذ مجوز شرکت در نانواستارت‌آپ و المپیاد بین‌المللی نانو فراهم می‌کند.

 

 

این مسابقه به صورت دو مرحله‌ای برگزار می‌شود. مرحله اول آن به صورت آنلاین برگزار شد و افرادی که حداقل درصد تعیین‌شده را کسب کردند، امکان ثبت‌نام در مرحله دوم را دارند. مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت حضوری در ۲۸ تیر‌ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

با توجه به آغاز ثبت‌نام مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، سایت آموزش فناوری نانو و دبیرخانه مسابقه ملی امتیازاتی را برای افراد ثبت‌نامی در مرحله دوم در نظر گرفته‌اند. این امتیازات و نحوه دسترسی به آن به شرح زیر است:

 

۱- دسترسی رایگان به دوره حل سوالات دوره‌های پنجم تا هفتم (سه دوره) مسابقه ملی فناوری نانو. قیمت این دوره برای متقضیانی که در مرحله دوم ثبتنام نکرده‌اند، مبلغ ۱۲۰ هزار تومان می‌باشد.

دسترسی به این دوره، ۴۸ ساعت پس از ثبت‌نام در مرحله دوم ایجاد خواهد شد.

جهت دسترسی به این دوره به سایت دستیار خوب (به آدرس http://dastyarekhoob.ir ) مراجعه نمایید.

ایمیل: 

dastyar.ir@کدملیedu

edu1234567890@dastyar.ir        <----- به عنوان مثال

کلمه عبور:

کدملی

 

۲- ۲۵ هزار تومان اعتبار سایت آموزش برای استفاده از خدمات و امکانات متعدد این سایت از جمله شرکت در آزمون آزمایشی و آزمون مقالات به منظور سنجش داوطلبان و ایجاد آمادگی برای حضور در آزمون حضوری 

*این اعتبار به صورت خودکار، ۷۲ ساعت پس از ثبت‌نام شارژ خواهد شد.  

 

امتیاز ویژه ثبت‌نام از طریق سایت آموزش فناوری نانو

تمامی افرادی که از طریق سایت آموزش فناوری نانو ثبت‌نام کنند به دوره آموزش غیرحضوری «کاربرد فناوری نانو در حوزه آب و پساب» دسترسی رایگان خواهند داشت. هزینه این دوره ۴۵ هزار تومان است. گفتنی است که این دوره گواهی پایان‌دوره ندارد.

دسترسی به این دوره از پنج تیر به کاربران داده خواهد شد.

جهت دسترسی به این دوره به سایت دستیار خوب (به آدرس http://dastyarekhoob.ir ) مراجعه نمایید.

ایمیل: 

dastyar.ir@کدملیedu

edu1234567890@dastyar.ir        <----- به عنوان مثال

کلمه عبور:

کدملی