تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۰۶
تعداد بازدید۵۹۰۹
موضوعات
امتیاز کاربران

لیست پذیرفته‌شدگان در مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

بیش از ۴۰۰۰ نفر از علاقه‌مندان به حوزه علوم و فناوری نانو در نهمین مسابقه ملی نانو ثبت‌نام کردند و در مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو شرکت کردند. از این میان ۲۷۲۳ نفر موفق به راهیابی به مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو شدند. این افراد باید در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات خود در مرحله دوم اقدام نمایند.

مسابقه ملی فناوری نانو رقابتی علمی میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند است که هرساله توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. هدف از برگزاری مسابقه، افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی است. 

اولین مرحله مسابقه ملی فناوری نانو به صورت آنلاین از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸ در سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد. همچنین با توجه به درخواست متقاضیان این مرحله دو روز تمدید شد و در مورخ ۳ خردادماه ۹۸ به پایان رسید. متقاضیان فرصت داشتند در دو آزمون جامع هر کدام دو بار شرکت کنند. میانگین بیشترین نمره افراد در هر آزمون در نظر گرفته شد و داوطلبانی که موفق به کسب نمره میانگین بیشتر از ۳۰ درصد شدند، مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه ملی را کسب کردند. در این مرحله ۲۷۲۳ نفر موفق شدند که نمره مربوطه را کسب کنند و به مرحله بعد راه پیدا کنند. لیست پذیرفته‌شدگان برحسب نام، نام خانوادگی و کد ملی در ادامه قابل دریافت است.

دانلود لیست قبول‌شدگان در مرحله اول
filereader.php?p1=main_87a36eba31e97efff09cf727a5678488.png&p2=news&p3=1&p4=1

مرحله دوم مسابقه به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام در مرحله دوم مسابقه ملی به اطلاعیه مربوطه مراجعه فرمایید.

 

با توجه به مقارن بودن تاریخ مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو با ماه مبارک رمضان همچنین امتحانات میان‌ترم برخی دانشگاه‌ها، فرصتی دوباره برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به شرکت در مرحله اول نشدند یا از تمامی فرصت خود برای شرکت در آزمون‌های مربوطه استفاده نکردند در نظر گرفته شده است. بر این اساس یک آزمون آنلاین ۵۰ سوالی با عنوان آزمون جبرانی مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو در مورخ ۲۳، ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۹۸ برگزار می‌شود و متقاضیانی که بتوانند حداقل نمره ۳۰ درصد را در این آزمون کسب کنند، مجوز ورود به مرحله دوم را دریافت خواهند کرد. همانند آزمون قبل هر متقاضی فرصت دارد دو بار در این آزمون شرکت کند و بیشترین درصد اکتسابی به عنوان درصد نهایی در نظر گرفته خواهد شد.

منابع آزمون جبرانی همان منابع آزمون مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو است که از اینجا قابل‌مشاهده است.

 

داوطلبان جهت شرکت در این آزمون‎ها نکات زیر را در نظر بگیرند:

۱- پیش از شرکت در آزمون‌ها حتما عضو سایت آموزش فناوری نانو شوید. در صورتی که قبلا در سایت ستاد نانو یا سایر زیربخش‌های آن عضو شده‌اید، با همان نام کاربری و کلمه عبور قادر به ورود به سایت آموزش فناوری نانو هستید.

۲- پیش از آغاز آزمون‌ها، حتما یک بار ورود موفق خود را به سایت آموزش فناوری نانو بررسی کنید.

۳- پیش از شرکت در این آزمون‌ها از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل کنید، ترجیحاً از مرورگر Firefox یا Chrome استفاده کنید.

۴- قبل از برگزاری آزمون تب‌های دیگر مرورگر را ببندید و تنها یک از صفحه از سایت آموزش را باز کنید.

برای شرکت در دو آزمون ابتدا وارد سایت آموزش نانو شوید.

 

 پس از ورود به سایت آموزش، از  صفحه شروع سایت یا بخش آزمون‎های آنلاین در منوی کاربری، آزمون مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 پس از انتخاب آزمون، پیام شروع آزمون را خواهید دید و با کلیک بر روی شروع آزمون، سوالات مشاهده شده و محاسبه زمان پاسخگویی آغاز می‌شود. 

 

 پس از پاسخگویی به سوالات در مدت زمان ۶۰ دقیقه و جهت ثبت آزمون در سیستم، حتماً دکمه ثبت آزمون را بزنید.

 


 پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه کلی آزمون و درصد اکتسابی را مشاهده خواهید کرد.

 

 پس از پایان زمان کلی آزمون، پاسخنامه آزمون از بخش سوابق کاربری - بخش آزمون‌های آنلاین در دسترس خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با نهادهای ترویجی نانو یا دبیرخانه مسابقه تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 66553671-021

موبایل و پیام‌رسان: 09025555462

09025555472