تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۱۸
تعداد بازدید۳۰۸۴
موضوعات
امتیاز کاربران

دوره غیرحضوری «سنتز، شناسایی و کاربرد درختسان‌ها»

دوره آموزش غیرحضوری سنتز، شناسایی و کاربرد درختسان‌ها در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس خانم دکتر اکبری در تاریخ 22 خرداد 98 به مدت بیست روز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام و پرداخت خود را تکمیل کرده باشند. آزمون پایان دوره 18 تیر برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره را دریافت می‌کنند.

دندریمرها یا درختسان‌ها، ساختارهایی پلیمری هستند که از یک هسته مرکزى چند‌عاملى، واحدهاى منشعب‌شده به‌عنوان شاخه‌های تشکیل‌دهنده قسمت درونی درختسان و تعدادى گروه عاملى سطحى تشکیل شده‎اند. سر‌‌شاخه‌های‌ موجود در قسمت درونی بیانگر نسل‌های مختلف درختسان هستند که با استفاده از تکرار یک الگوی ساختاری توصیف می‌شوند. این واحدهای تکرار‌شونده بسته به خواص مورد ‌انتظار می‌توانند قطبی یا غیرقطبی، انعطاف‌پذیر یا صلب باشند. به دلیل داشتن تعداد زیادی گروه عاملی با تنوع بالا، درختسان‌ها قابلیت کاربردی بالایی از خود نشان داده‌اند و در حوزه‌های کاربردی پیشرفته از قبیل دارو‌رسانی، ژن‌درمانی، تصویر‌برداری تشدید مغناطیسی و کاربردهای کاتالیستی بسیار مورد‌ توجه قرار گرفته‌اند.

 

دوره آموزش غیرحضوری ماکرومولکول درختسان‎ها: سنتز، شناسایی و کاربرد در بستر جدید (دستیار خوب) با تدریس خانم دکتر اکبری به مدت بیست روز برگزار می‌شود. این دوره شامل 2 ساعت ویدیو و متن آموزشی است.

آزمون پایان دوره 18 تیر برگزار خواهد شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب نمره بالای 50 درصد شوند، گواهی پایان دوره را دریافت می‌کنند. افرادی که در تاریخ ذکر شده آزمون می‌دهند، گواهی خود را تا پایان تیر ماه دریافت خواهند‌ کرد.


دسترسی به این دوره به مدت 20 روز است.

***هزینه ثبت‌نام در این دوره، 30000 تومان است.

 

دکتر سمیه اکبری

استادیار و عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی نساجی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 

درشت‌مولکول‌ها

ساختار درختسانی

درختسان، پیوند درختی، ساختار پُرشاخه

روش‌های سنتز ساختارهای درختسانی (روش‌های همگرا-واگرا)

ویژگی‌های ساختارهای درختسانی

مشخصه‌یابی درختسان‌ها

رفتار رئولوژی (جریان) درختسان‎ها

پتانسیل‎های کاربردی درختسان‌ها

گزارش نقشه راه درختسان‌ها

کاربرد ساختارهای درختسانی در نساجی

 

پس از ورود به سایت از طریق لینک زیر، مراحل بعد را انجام دهید:

http://profile.nano.ir

ثبت‌نام در این دوره‌ از طریق صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد قسمت کارتابل افراد (حمایت تشویقی) صورت می‌گیرد.

filereader.php?p1=main_dbf76e1f9a3abc4e4705b8bcd9e3785e.jpg&p2=news&p3=1&p4=1

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌های ۶۶۵۳۱۰۵۵ -۰۲۱ و ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل فرمایید.