تاریخ درج۱۳۹۸/۰۲/۲۳
تعداد بازدید۲۹۶
موضوعات
امتیاز کاربران

آزمون پایان دوره نانوپوشش

آزمون پایان دوره، دوره غیر‌حضوری نانوپوشش در تاریخ ۱ و ۲ خرداد برگزار می شود.

با توجه به برگزاری دوره غیر حضوری نانوپوشش سایت آموزش فناوری نانو، شرکت‌کنندگان در این دوره می‌توانند با مطالعه منابع آزمون (ویدئوهای دوره، جزوه و اسلاید آموزشی)، شرکت در آزمون پایان‌دوره، موفق به دریافت گواهی پایان دوره شوند.

با توجه به برگزاری آزمون در ماه مبارک رمضان دسترسی به آزمون به صورت ۲۴ ساعته و در تاریخ ۱ و ۲ خرداد می‌باشد.

این آزمون‌ها از ساعت ۹ روز سه شنبه الی ۲۴ روز پنج‌شنبه بر روی سایت آموزش فناوری نانو قابل مشاهده است.

 

*** کسب حداقل ۵۰ درصد در آزمون آنلاین جهت کسب گواهی پایان‌دوره الزامی است و با کسب این درصد گواهی پایان دوره خدمتتان ارسال می‌گردد. افردای که در تاریخ ذکر شده آزمون می‌دهند گواهی خود را تا پایان خرداد ماه دریافت خواهند‌کرد.

 

داوطلبان شرکت در آزمون آنلاین الزامی است تمامی بندهای زیر را به دقت بخوانند و بر طبق آن در آزمون آنلاین مشخص شده شرکت نمایند:

filereader.php?p1=main_544169e9c96a5f4e99e04ffa687dfbc7.jpg&p2=news&p3=23&p4=1

۱- از مرورگر کروم Chrome و یا Firefox آپدیت و به‌روز استفاده کنید و وارد سایت آموزش (edu.nano.ir) شوید.

 

۲- برای شرکت در آزمون‌ها حتما باید عضو سایت آموزش باشید. اگر عضو سایت ستاد نانو و یا باشگاه نانو نیز هستید، می‌توانید با همان نام کاربری و کلمه عبور به سایت آموزش وارد شوید.

a. در صورت مشکل در ورود به سایت و یا ثبت‌نام حتما موضوع را به کارشناسان سایت از طریق شماره‌های ۰۲۱۶۶۵۳۱۰۵۵ و ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ (در ساعات اداری) اطلاع دهید و یا از طریق تلگرام به شماره موبایل قید شده پیام دهید.

 

۳- حتما بر روی سایت لاگین جدید کنید. به عبارت بهتر، اگر هنوز در سایت وارد نشده‌اید، برای شرکت در آزمون حتما لاگین کنید؛ و اگر قبلا وارد سایت شده‌اید نیاز هست که یک بار از سایت خارج شده و مجددا لاگین کنید.

a. قبل از انتخاب آزمون مطمئن شوید که سایت آموزش تنها در یک تب و یک مرورگر باز است و هیچ صفحه دیگری از سایت آموزش در تب دیگری از مرورگر و یا در مرورگر دیگری باز نیست. در صورت عدم رعایت این موضوع، ثبت آزمون با مشکل مواجه خواهد نمود.

۴- پس از ورود به سایت، در منوی کاربری خود به قسمت آزمون‌ها بروید. در بخش آزمون‌ها، عنوان آزمون به تفکیک دانشجویی و دانش‌آموزی و آزمون های آنلاین قابل مشاهده است.

 

۵- در بخش آزمون‌ها بر روی عنوان آزمون مورد نظر در بخش مربوطه کلیک کنید (آزمون‌های آنلاین در بخش آزمون آنلاین قرار دارد).

filereader.php?p1=main_046670cda244c54fecad1456577ecc70.jpg&p2=news&p3=1&p4=1

۶- پس از کلیک بر روی عنوان آزمون، توضیحات اولیه آزمون مانند اعتبار مورد نیاز برای شرکت در آزمون، امتیاز کاربری قابل کسب از آزمون و .... به شما نشان داده می‌شود. در صورت تمایل به شرکت در آزمون، بر روی شروع آزمون کلیک کنید.

a. در مورد آزمون‌های آنلاین، شرایط اعتبار – امتیاز کاربری آزمون از قبل اعلام می‌شود. هر شرکت‌کننده تنها می‌تواند یک بار در آزمون آنلاین شرکت کند.

۷- با شروع آزمون و پاسخگویی، شما می‌توانید گزینه‌های مورد نظر خود در هر سوال را مشخص کنید.

a. اگر در حین آزمون، اتصال شما به شبکه قطع شد، سیستم این موضوع را به شما اطلاع داده و تا ۵ دقیقه جهت برقراری ارتباط با سیستم تلاش خواهد نمود. در طی این مدت از refresh کردن صفحه اکیداً خودداری نمایید و تحت هیچ شرایطی از دکمه back و کلید backspace استفاده نکنید.

b. اگر قطعی اتصال شما به شبکه بیشتر طول کشید و صفحه آزمون را از دست دادید حتما موضوع را به کارشناسان سایت آموزش از طریق ایمیل lms@nano.ir و یا شماره ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ (در ساعات اداری) اطلاع دهید و یا از طریق تلگرام به شماره موبایل قید شده پیام دهید. شما فرصت دارید که تا یک ساعت پس از دیدن این خطا موضوع را اطلاع دهید در غیر این صورت موضوع قابل پیگیری و اصلاح نیست.

c. هر آزمونی یک مدت زمان مشخص دارد و در بازه زمانی مشخصی نیز جهت شرکت فعال است. اگر زمانی در آزمون شرکت کنید که با بازه فعال بودن آزمون تداخل داشته باشد، شما تنها مدت زمان فعال بودن آزمون را جهت شرکت در آزمون فرصت دارید.

۸- پس از اتمام پاسخگویی، باید بر روی ثبت آزمون کلیک کنید؛ پس از ثبت چند حالت زیر را ممکن است مشاهده کنید:

a. اگر آزمون شما با موفقیت ثبت شده باشد، نتیجه‌ای کلی از آزمون را خواهید دید. این نتایج شامل درصد پاسخگویی، تعداد پاسخ‌های صحیح، اشتباه و سفید است و میزان اعتبار باقیمانده را نیز به شما نشان می‌دهد. اگر به بخش سوابق کاربری مراجعه کنید، آزمون ثبت شده خود را در بخش مربوطه (آزمون آنلاین) خواهید دید.

b. پس از ثبت آزمون، به صفحه اول سایت هدایت می‌شوید و هیچ پیغامی نمی‌بینید. این نشان‌دهنده عدم ثبت آزمون شماست.
c. با ثبت آزمون، به صفحه اول سایت منتقل می‌شوید و یک پیغام خطا مشاهده می‌کنید. در این حالت نیز آزمون شما ثبت نشده است.

در حالت دوم و سوم حتما از پیغام خطا عکس بگیرید و موضوع را به کارشناسان سایت از طریق ایمیل شماره ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ (در ساعات اداری) اطلاع دهید و یا از طریق تلگرام به شماره موبایل قید شده پیام دهید. شما فرصت دارید که تا یک ساعت پس از دیدن این خطا موضوع را اطلاع دهید در غیر این صورت موضوع قابل پیگیری و اصلاح نیست.

۹- پس از پایان زمان در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون، شما می‌توانید کارنامه خود را در بخش سوابق کاربری ببینید.

 

پس از ثبت آزمون، نتیجه کلی آزمون به شرکت‌کننده نشان داده می‌شود.

امکان مشاهده جزییات پاسخگویی، پاسخ‌های صحیح و کارنامه آزمون، در بخش سوابق کاربری در منوی کاربری وجود دارد.

در صورت بروز مشکل در حین آزمون، عدم ثبت آزمون و ... با شماره ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ و ۰۲۱۶۶۵۳۱۰۵۵ تماس بگیرید.