تاریخ درج۱۳۹۸/۰۲/۲۸
تعداد بازدید۴۴۵۲
موضوعات
امتیاز کاربران

اطلاعیه ثبت نام مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در قالب دو آزمون آنلاین و در بازه زمانی ۲۶ الی ۳۱ اردیبهشت‌ماه درحال برگزاری است. این دو آزمون صرفاً برای کسب مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه ملی نانو طراحی شده است و کسب حداقل ۳۰٪ از میانگین امتیازهای دو آزمون برای ورود به مرحله دوم ضروری است. افراد تاییدشده در مرحله اول، جهت شرکت در مرحله دوم این مسابقه، می توانند از روز ۲۹ اردیبهشت لغایت ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ثبت‌نام خود را انجام دهند. مرحله دوم به صورت حضوری در حوزه‌های برگزاری آزمون در کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

پیرو اطلاع‎رسانی‎های قبلی صورت‌گرفته در خصوص نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، مرحله اول این مسابقه در قالب دو آزمون آنلاین و در بازه زمانی ۲۶ الی ۳۱ اردیبهشت‌ماه درحال برگزاری است. این دو آزمون صرفاً برای کسب مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه ملی نانو طراحی شده است و کسب حداقل ۳۰٪ از میانگین امتیازهای دو آزمون برای ورود به مرحله دوم ضروری است. نتایج آزمون‌های مرحله اول هیچ تأثیری در رتبه‌بندی نهایی مسابقه ندارد و این رتبه‌بندی صرفا بر اساس عملکرد افراد در آزمون مرحله دوم نهمین مسابقه ملی نانو است. (اطلاعات بیشتر)

پس از شرکت در آزمون و ثبت آن، درصد کسب‌شده در بخش «سوابق کاربری» نمایش داده می‌شود. کاربران می‌توانند جهت مشاهده درصد خود با ورود به سایت آموزش فناوری نانو به بخش سوابق کاربری، آزمون‌های آنلاین مراجعه کنند و میانگین بیشترین درصد خود در دو آزمون را محاسبه نمایند.

filereader.php?p1=main_95a4d570fa64e7ec8e654af1ea536ab6.png&p2=news&p3=1&p4=1

 

متقاضیانی که بتوانند حداقل نمره قبولی را در این مرحله کسب کنند حائز شرایط شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی می‌گردند. مرحله دوم به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.  منابع مرحله دوم توسط سایت آموزش فناوری نانو اعلام گردید که در اینجا قابل مشاهده است.

تعیین حوزه امتحانی توسط شرکت‌کنندگان در مرحله دوم انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

افراد تاییدشده در مرحله اول، جهت شرکت در مرحله دوم این مسابقه، می توانند از روز ۲۹ اردیبهشت لغایت ۱۸ تیر ۱۳۹۸ از دو طریق زیر ثبت نام خود را انجام دهند:

۱- ثبت‌نام از طریق سایت آموزش نانو: بدین منظور داوطلبان باید پس از ورود به صفحه کاربری خود در سایت آموزش نانو، در منوی کاربری مسابقه ملی، ثبت‌نام در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو-مرحله دوم را انجام دهند. تأییدیه ثبت‌نام در مسابقه، پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه، به ایمیل داوطلبان ارسال و در صفحه شخصی آن‌ها در سایت نانو درج می‌شود.


۲- ثبت‌نام از طریق نهادهای ترویجی: داوطلبان میتوانند ثبت نام آزمون مرحله دوم خود را از طریق نهاد ترویجی که ثبتنام آنها را در مرحله اول انجام داده است، انجام دهند. بدین منظور با مراجعه به رابط نهاد ترویجی و پرداخت هزینه مرحله دوم، نسبت به ثبتنام اقدام می‌نمایند.

 

هزینه ثبت‌نام این مرحله از طریق سایت آموزش فناوری نانو ۴۵ هزار تومان است و داوطلبانی که به صورت انفرادی در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند، باید از طریق سایت آموزش، ثبت‌نام مرحله دوم خود را نهایی کنند. داوطلبانی که در مرحله اول از طریق نهادهای ترویجی ثبت‌نام شده‌اند، می‌توانند جهت استفاده از تخفیف‌های ویژه نهادهای ترویجی، از طریق همان نهاد ترویجی اقدام نمایند. تمامی داوطلبینی که ثبتنام خود را در مرحله دوم تکمیل نمایند علاوه بر شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی و امکان کسب جوایز مادی و معنوی، امتیاز بنیاد نخبگان، دریافت مجوز حضور در نانواستارتاپ، امکان دریافت گواهی تدریس و یا شرکت درالمپیاد بین‌المللی نانو، امتیازات زیر را نیز دریافت خواهند کرد:

- دسترسی رایگان به دوره حل سوالات دوره‌های پنجم تا هفتم (سه دوره) مسابقه ملی فناوری نانو. قیمت این دوره برای متقضیانی که در مرحله دوم ثبتنام نکرده‌اند، مبلغ ۱۲۰ هزار تومان می‌باشد.
*دسترسی به این دوره ۴۸ ساعت پس از ثبت‌نام در مرحله دوم ایجاد می‌گردد و نحوه دسترسی به این دوره‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

- ۲۵ هزار تومان اعتبار سایت آموزش برای استفاده از خدمات و امکانات متعدد این سایت از جمله شرکت در آزمون آزمایشی و آزمون مقالات به منظور سنجش داوطلبان و ایجاد آمادگی برای حضور در آزمون حضوری 

افرادی که از طریق سایت آموزش فناوری نانو ثبت‌نام کنند، به دوره غیرحضوری «کاربرد فناوری نانو در حوزه آب» دسترسی رایگان خواهند داشت. دسترسی به این دوره از تاریخ ۱ تیر ایجاد خواهد شد. موضوع کاربرد فناوری نانو در حوزه آب از موضوعات اصلی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو می‌باشد. هزینه این دوره ۴۵ هزار تومان می‌باشد. 

ثبت نام از طریق سایت آموزش فناوری نانو به صورت زیر است:

۱- ورود به سایت

filereader.php?p1=main_1fb867b43303a00aa0d9244e16b72204.png&p2=news&p3=1&p4=1

 

۳- انتخاب منوی «نهمین مسابقه ملی نانو» 

filereader.php?p1=main_bb1b64233ef9cf2ebb4c5ca01aa25a43.png&p2=news&p3=1&p4=1

۴- ورود به صفحه مسابقه ملی فناوری نانو


در صورت بروز مشکل در ورود به سایت یا ثبت‌نام با شماره‌های تلفن همراه یا تلگرام 09025555462، 09025555472 و 09104712036 یا شماره ثابت 66531055-021 و 66531044-021 تماس حاصل فرمایید.