تاریخ درج۱۳۹۸/۰۲/۲۹
تعداد بازدید۱۰۲۶۸
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری مرحله اول نهمین مسابقه ملی نانو

مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، در قالب دو آزمون آنلاین، از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه الی ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، در سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد. شرکت در این دو آزمون و کسب حداقل ۳۰٪ از مجموع امتیازهای این دو آزمون، برای ورود به مرحله دوم نهمین مسابقه ملی نانو ضروری است. نتایج این دو آزمون در مرحله دوم مسابقه تأثیری ندارد و این آزمون‎ها صرفاً جهت کسب جواز حضور در مرحله دوم هستند. مهلت شرکت در این آزمون‌ها تمدید شد.

پیرو اطلاع‎رسانی‎های قبلی صورت‌گرفته در خصوص نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، مرحله اول این مسابقه در قالب دو آزمون آنلاین و در بازه زمانی ۲۶ الی ۳۱ اردیبهشت‌ماه برگزار شد. این دو آزمون صرفاً برای کسب مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه ملی نانو طراحی شده است و کسب حداقل ۳۰٪ از میانگین امتیازهای دو آزمون برای ورود به مرحله دوم ضروری است. داوطلبان می‌توانند در هر ساعتی طی این بازه زمانی در این آزمون‌ها شرکت کنند.

این دو آزمون بر اساس منابع مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو طراحی شده‎اند. هر یک از این دو آزمون حاوی ۳۰ سوال است و مدت زمان پاسخگویی برای هر آزمون، ۶۰ دقیقه در نظر گرفته شده است. 

شرکت‎کنندگان می‎توانند در هر آزمون دو بار شرکت کنند که بالاترین نتیجه اکتسابی در هر آزمون، به عنوان امتیاز آن آزمون لحاظ خواهد شد.

گفتنی است نتایج آزمون‌های مرحله اول هیچ تأثیری در نتایج مرحله دوم نهمین مسابقه ملی نانو که به صورت حضوری برگزار می‌شود، نخواهد گذاشت.

داوطلبان جهت شرکت در این آزمون‎ها نکات زیر را در نظر بگیرند:

 

۱- پیش از شرکت در آزمون‌ها حتما عضو سایت آموزش فناوری نانو شوید. در صورتی که قبلا در سایت ستاد نانو یا سایر زیربخش‌های آن عضو شده‌اید، با همان نام کاربری و کلمه عبور قادر به ورود به سایت آموزش فناوری نانو هستید.

 

۲- پیش از آغاز آزمون‌ها، حتما یک بار ورود موفق خود را به سایت آموزش فناوری نانو بررسی کنید.

 

۳- پیش از شرکت در این آزمون‌ها از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل کنید، ترجیحاً از مرورگر Firefox یا Chrome استفاده کنید.

 

۴- قبل از برگزاری آزمون تب‌های دیگر مرورگر را ببندید و تنها یک از صفحه از سایت آموزش را باز کنید.

 

 

راهنمای ورود به سایت آموزش نانو و آزمون آنلاین

 

برای شرکت در دو آزمون ابتدا وارد سایت آموزش نانو شوید.

 

 پس از ورود به سایت آموزش، از  صفحه شروع سایت یا بخش آزمون‎های آنلاین در منوی کاربری، آزمون مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 پس از انتخاب آزمون، پیام شروع آزمون را خواهید دید و با کلیک بر روی شروع آزمون، سوالات مشاهده شده و محاسبه زمان پاسخگویی آغاز می‌شود. 

 

 پس از پاسخگویی به سوالات در مدت زمان ۶۰ دقیقه و جهت ثبت آزمون در سیستم، حتماً دکمه ثبت آزمون را بزنید.

 


 پس از ثبت موفقیت‌آمیز آزمون، نتیجه کلی آزمون و درصد اکتسابی را مشاهده خواهید کرد.

 

 پس از پایان زمان کلی آزمون (1 خرداد 1398)، پاسخنامه آزمون از بخش سوابق کاربری - بخش آزمون‌های آنلاین در دسترس خواهد بود.

 


در صورت بروز مشکل در ورود به سایت یا ثبت آزمون با شماره‌های تلفن همراه یا تلگرام 09025555462، 09025555472 و 09104712036 یا شماره ثابت 66531055-021 و 66531044-021 تماس حاصل فرمایید.


زمان اعلام نتایج اسامی راه‌یافتگان به مرحله دوم نهمین مسابقه ملی فناوری نانو متعاقباً اعلام خواهد شد.