تاریخ درج۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تعداد بازدید۸۰۸
موضوعات
امتیاز کاربران

تمدید مهلت ثبت‌نام در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

مسابقه ملی فناوری نانو بزرگترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو در میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان است که هر ساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان برگزار می‌شود. برگزیدگان کشوری و برگزیدگان مقطع کارشناسی مسابقه از جوایز مادی و معنوی ارزنده‌ای برخوردار می‌شوند. با توجه به استقبال مخاطبین مهلت ثبت‌نام در مسابقه تا مورخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

مسابقه ملی فناوری نانو رقابتی علمی میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند است که هرساله توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. هدف از برگزاری مسابقه، افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی است.

نهمین دوره از مسابقه ملی فناوری نانو در دو مرحله برگزار خواهد شد که اولین مرحله مسابقه به صورت آنلاین از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸ در سایت آموزش فناوری نانو برگزار می شود و متقاضیانی که بتوانند حداقل نمره قبولی را در این آزمون کسب کنند حائز شرایط شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی می‌گردند. مرحله دوم به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

 علاقه‌مندان می توانند از طریق سایت آموزش فناوری نانو یا شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو نسبت به ثبت‌نام مرحله اول اقدام نمایند. مهلت ثبت‌نام این مرحله تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه تمدید شده است.

شایان ذکر است که تمامی منابع مطالعاتی مسابقه ملی در سایت آموزش فناوری نانو در دسترس مخاطبان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در مسابقه ملی می‌توانید به سایت رسمی مسابقه به نشانی competition.nano.ir مراجعه نمایید یا با دبیرخانه مسابقه تماس حاصل فرمایید:

تلفن: ۶۶۵۵۳۶۷۱ -۰۲۱

موبایل و پیام‌رسان: ۰۹۰۲۵۵۵۵۴۶۲