تاریخ درج۱۳۹۸/۰۱/۱۱
تعداد بازدید۳۹۰۲
موضوعات
امتیاز کاربران

آزمون‌های آنلاین ویژه آمادگی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد برای آمادگی داوطلبان شرکت در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، پنج آزمون آنلاین برگزار کند. این آزمون‌ها مطابق با سرفصل‌های ارائه شده برای مسابقه ملی برگزار خواهد شد.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است. این مسابقه بزرگترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود. مسابقه ملی فناوری نانو علاوه بر ایجاد رقابت میان شرکت‌کنندگان، زمینه را برای اخذ گواهی توانمندی تدریس، اخذ مجوز شرکت در نانواستارت‌آپ و المپیاد بین‌المللی نانو فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اینجا کلیک نمایید.

 

سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد برای آمادگی داوطلبان شرکت در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، پنج آزمون آنلاین برگزار کند. این آزمون‌ها مطابق با سرفصل‌های ارائه شده برای مسابقه ملی برگزار خواهد شد. منابع مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو از این لینک قابل دسترسی است.

 

لازم به ذکر است شرکت در این آزمون‌ها صرفاً جنبه آمادگی داشته و برای شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو الزامی نیست و امتیاز کسب شده در آن‌ها اثری روی نتیجه مسابقه نخواهد داشت.

 

تعداد سوالات هر آزمون با توجه به تعداد مقالات مربوطه بین ۵۰ تا ۱۰۰ سوال متغیر خواهد بود.

زمان‌بندی و سرفصل‌های این چهار آزمون به شرح زیر است:

پیش از شرکت در آزمون، راهنمای شرکت در آزمون آنلاین را مطالعه کنید.


گفتنی است مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو از ۲۶ اردیبهشت ۹۸ به صورت اینترنتی در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد.