تاریخ درج۱۳۹۸/۰۳/۱۰
تعداد بازدید۴۵۹۳
موضوعات
امتیاز کاربران

آزمون‌های آنلاین ویژه آمادگی آزمون جبرانی مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد برای آمادگی داوطلبان جهت شرکت در مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، پنج آزمون آنلاین برگزار کند. این آزمون‌ها مطابق با سرفصل‌های ارائه شده برای مرحله اول مسابقه ملی برگزار خواهد شد. این آزمون‎ها از 16 خرداد تا 22 خرداد ماه در دسترس خواهند بود.گفتنی است برای داوطلبانی که موفق به شرکت در آزمون مرحله اول مسابقه ملی در تاریخ 26 اردیبهشت نشده‌اند، آزمون جبرانی در بازه زمانی 23 تا 25 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در راستای تحقق اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی فناوری نانو، اقدام به برگزاری مسابقه ملی فناوری نانو کرده است. این مسابقه بزرگ‌ترین رقابت علمی در حوزه فناوری نانو است که هر ساله توسط کارگروه ترویج و آموزش عمومی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با حضور هزاران نفر از علاقه‌مندان به فناوری نانو برگزار می‌شود. مسابقه ملی فناوری نانو علاوه بر ایجاد رقابت میان شرکت‌کنندگان، زمینه را برای اخذ گواهی توانمندی تدریس، اخذ مجوز شرکت در نانواستارت‌آپ و المپیاد بین‌المللی نانو فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اینجا کلیک کنید.

 

سایت آموزش فناوری نانو در نظر دارد برای آمادگی داوطلبان جهت شرکت در اولین مرحله نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، پنج آزمون آنلاین برگزار کند. این آزمون‌ها مطابق با سرفصل‌های ارائه شده برای مسابقه ملی برگزار خواهد شد. منابع مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو از این لینک قابل دسترسی است.

 

لازم به ذکر است شرکت در این آزمون‌ها صرفاً جنبه آمادگی داشته و برای شرکت در مسابقه ملی فناوری نانو الزامی نیست و امتیاز کسب شده در آن‌ها اثری روی نتیجه مسابقه نخواهد داشت.

 

تعداد سؤالات هر آزمون با توجه به تعداد مقالات مربوطه متفاوت بوده و بین 30 تا 100 سوال متغیر خواهد بود.

زمان‌بندی و سرفصل‌های این پنج آزمون به شرح زیر است:

شماره آزمون سرفصل آزمون تاریخ شروع تاریخ پایان
1 مفاهیم پایه و نانوساختارها 16 خرداد 22 خرداد
2 روش‌های ساخت 16 خرداد 22 خرداد
3 روش‌های شناسایی 16 خرداد 22 خرداد
4 پتنت و مالکیت فکری 16 خرداد 22 خرداد
5 آزمون آزمایشی جامع 16 خرداد 22 خرداد

 

پیش از شرکت در آزمون، راهنمای شرکت در آزمون آنلاین را مطالعه کنید.


گفتنی است مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بازه زمانی 26 اردیبهشت 98 تا 2 خرداد 98 به صورت اینترنتی در سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد و اسامی پذیرفته‌شدگان طی اطلاعیه‌ای در سایت آموزش اعلام شد. برای داوطلبانی که موفق به شرکت در این آزمون نشده‌اند، آزمون جبرانی در بازه زمانی 23 تا 25 خرداد ماه در سایت آموزش فناوری نانو برگزار خواهد شد.