تاریخ درج۱۳۹۷/۰۷/۱۶
تعداد بازدید۶۷۰
موضوعات
امتیاز کاربران

حضور سایت آموزش در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو

یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو با حضور فعالان علم و فناوری نانو در بخش‌های گوناگون، ۲۱ الی ۲۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. امسال نیز سایت آموزش فناوری نانو پذیرای علاقه‌مندان و کاربران گرامی سایت در راستای ارائه طرح‌های جدید و دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات می‌باشد.

یکی از بزرگترین رویدادهای نانو در کشور، برگزاری سالانه جشنواره فناوری نانو است. در این جشنواره، فعالان عرصه علم و فناوری نانو در قالب بخش‌های دولتی و خصوصی فعال در حوزه نانو، شرکت‌های دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، تولید کنندگان محصولات نانویی، ایده‌های نانویی و گروه‌های فعال در حوزه آموزش و ترویج علم و فناوری نانو حضور داشته، دستاوردهای خود را به نمایش عمومی می‌گذارند، به تبادل اطلاعات و هم‌افزایی می‌پردازند و مسیر پیشرفت نانو درایران را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند.

 

همچون چند سال گذشته سایت آموزش نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. هدف از این حضور، معرفی سایت به علاقه‌مندان نانو، تعامل بیشتر و بهتر با کاربران سایت آموزش، معرفی امکانات و قابلیت‌های جدید سایت نظیر آموزش حضوری غیرحضوری  سایت آموزش و دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات در این حوزه می‌باشد. این نمایشگاه ۲۱ تا ۲۴ مهرماه در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران سالن خلیج فارس برگزار خواهد شد.

 

همزمان با یازدهمین جشنواره فناوری نانو، ثبت‌نام تمامی دوره‌های غیرحضوری ضبط شده با ۶۰ درصد تخفیف در غرفه سایت آموزش امکان‌پذیر است. لیست‌ دوره‌های حضوری و غیرحضوری در جدول زیر آمده است.

 

جهت ثبت‌نام به غرفه بنیاد آموزش فناوری نانو واقع در درب اصلی سالن خلیج فارس مراجعه فرمایید.

 

منتظر دیدار شما در غرفه بنیاد آموزش فناوری نانو هستیم.

filereader.php?p1=main_9e471dffc899e7f9063f40deb329262c.jpg&p2=news&p3=1&p4=1