تاریخ درج۱۳۹۶/۰۶/۲۷
تعداد بازدید۵۶۱
موضوعات
امتیاز کاربران

برگزاری سومین جلسه هم‌اندیشی برترین کاربران سایت آموزش فناوری نانو

سومین جلسه هم‌اندیشی ویژه برترین‌های سایت آموزش، در روز پنجشنبه مورخ ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تهران برگزار شد. در این هم‌اندیشی از برترین کاربران سایت آموزش تقدیر به عمل آمد.

سایت آموزش فناوری نانو در راستای ایجاد تعامل سازنده و مستقیم با برترین کاربران خود، دریافت ایده‌ها، انتقادات، نظرات و پیشنهادات اقدام به برگزاری سومین جلسه هم‌اندیشی در تاریخ ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۶ کرد. معرفی شبکه برترین‌های سایت آموزش، ارائه سیستم جدید آموزش غیرحضوری و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش از سایر برنامه‌های این هم‌اندیشی بود.

برترین کاربران سال ۱۳۹۵ (برترین‌های سال، ماه، آزمون‌های آزمایشی جامع‌، کاربران برتر مشارکتی) و نهادهای ترویجی برتر، در این هم‌اندیشی حضور داشتند. محوریت اصلی این جلسه به شرح زیر بود.

۱- معرفی شبکه برترین‌های سایت آموزش
در شبکه برترین‌های سایت آموزش، برگزیدگان ادوار مختلف سایت آموزش با یکدیگر و همچنین با کارشناسان سایت آموزش در راستای اعتلای هرچه بیشتر سایت در تعامل و ارتباط مداوم خواهند بود. در جلسه هم‌اندیشی، بخش‌های مختلف آیین‌نامه شبکه برترین‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته شد.

۲- معرفی سیستم جدید آموزش غیرحضوری
برنامه اجرایی سایت آموزش در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی غیرحضوری در بخش دیگر هم‌اندیشی به بحث و بررسی گذاشته شد. در این راستا، عناوین مربوط به دوره‌های آتی همراه با آرشیو دوره‌های گذشته در اختیار مدعوین جلسه قرار داد شد و از کاربران خواسته شد تا دیدگاه و نظرات خود را پیرامون این موضوعات به اشتراک بگذارند.

۳- مسابقه هم‌فکری و ایده‌پردازی در زمینه سیستم آموزش غیرحضوری
برای ارزیابی و بازخوردگیری از سیستم جدید برگزاری دوره‌های غیرحضوری، مسابقه هم‌فکری و ایده‌پردازی در جلسه هم‌اندیشی برگزار شد. شرکت‌کنندگان در قالب گروه‌های ۴ نفره به ایده‌پردازی و ثبت ایده‌های خود پرداختند. نماینده هر گروه ایده‌های مطرح‌شده را در قالب ۱۰ دقیقه برای سایر گروه‌ها ارائه کرد و مدعوین، سوالات و پیشنهادات خود را در خصوص ایده‌های هر گروه مطرح کردند و در فرصتی حدودا ۵ دقیقه‌ای ایده‌ها مورد بحث‌ و بررسی قرار گرفت. عملکرد هر گروه توسط سایر مدعوین و تیم مدیریت سایت آموزش ارزیابی شد و به تیم برتر جایزه نقدی تعلق گرفت. ایده‌های مطرح‌شده بیشتر حول برگزاری دوره‌های تلفیقی حضوری و غیرحضوری با رویکرد صنعتی، دوره‌های کوتاه‌مدت با رویکرد علمی-عمومی و دوره‌های بلندمدت با رویکرد علمی-تخصصی بود.

۴- تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش
در جریان اختتامیه هم‌اندیشی به کاربران برگزیده سایت آموزش (براساس امتیاز اخذ شده) جایزه نقدی، اعتبار شبکه آزمایشگاهی و تقدیرنامه‌ از طرف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو اهدا شد.