تاریخ درج۱۳۹۶/۰۶/۰۶
تعداد بازدید۵۵۹
موضوعات
امتیاز کاربران

سومین جلسه هم‌اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش فناوری نانو

سومین جلسه هم‌اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش فناوری نانو در روز پنجشنبه مورخ ۲۳ شهریورماه ۹۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸:۰۰ در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تهران برگزار خواهد شد. این برنامه یک‌روزه شامل تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش، مسابقه همفکری و ایده‌پردازی برترین‌ها خواهد بود. کلیه افراد واجد شرایط برای حضور در این گردهمایی باید تا تاریخ ۲۰ شهریور از طریق این آدرس (http://profile.nano.ir) ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. لازم به ذکر است به‌دلیل ظرفیت محدود، اولویت با افرادی است که زودتر در این گردهمایی ثبت‌نام کنند.

مراسم هم‌اندیشی و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش هر ساله جهت دیدار و تعامل مستقیم با کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت آموزش داشته‌اند، برگزار می‌شود. در طی این جلسات، کاربران نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد سایت آموزش مطرح می‌کنند و همچنین از برنامه‌های جدید سایت آموزش مطلع می‌شوند. تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش جزء اصلی این جلسات است. در سال ۹۶، سومین جلسه هم‌اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش مورخ  ۲۳ شهریورماه برگزار می‌شود. برنامه این هم‌اندیشی، به‌صورت کلی شامل بخش‌های زیر است:

۱- معرفی شبکه برترین‌های سایت آموزش
۲- ارائه سیستم جدید آموزش آفلاین و آنلاین سایت آموزش
۳- مسابقه هم‌فکری و ایده‌پردازی در زمینه سیستم جدید آموزش آفلاین و آنلاین
۴- هم‌اندیشی
۵- تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش

* شبکه برترین‌های سایت آموزش
در راستای هدفمند کردن فعالیت کاربران برتر سایت آموزش و استفاده از توانمندی، ایده‌ها و علاقه‌مندی‌های آنان، سایت آموزش در نظر دارد شبکه‌ای را تحت عنوان "شبکه برترین‌های سایت آموزش" ایجاد کند. در این شبکه، برترین‌های ادوار مختلف سایت آموزش با یکدیگر و همچنین با کارشناسان سایت آموزش از طرق مختلف در تعامل و ارتباط مداوم هستند. در جلسه هم‌اندیشی، این بخش معرفی شده و جوانب مختلف آن به بحث و گفتگو گذاشته خواهد شد.

* معرفی سیستم جدید آموزش آفلاین و آنلاین
سایت آموزش نانو در زمینه آموزش آفلاین و آنلاین رویکرد جدیدی را اتخاذ نموده است. در این رویکرد، دوره‌های آموزشی به‌صورت آنلاین و آفلاین، با حضور اساتید برجسته دانشگاه‌های مطرح کشور و در پلتفرمی جدید برگزار خواهد شد. در این طرح، هدف ارائه مطالب تخصصی-علمی و تخصصی-کاربردی است. شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها، در صورتی‌که شرایط دوره‌ها را با موفقیت سپری کنند، از مزایا و خدماتی نظیر اعتبار شبکه آزمایشگاهی، معرفی به صنایع و مراکز تجاری مرتبط و .... بهره‌مند خواهند شد.

* مسابقه ایده‌پردازی
برای ارزیابی و بازخوردگیری از سیستم جدید برگزاری دوره‌های آنلاین و آفلاین، یک پنل کاربری آزمایشی در پلتفرم جدید به همراه برخی دوره‌های آنلاین قدیمی قبل از برگزاری جلسه، در اختیار مدعوین قرار داده می‌شود و از آنها خواسته می‌شود تا با این سیستم کار کرده و نتیجه فعالیت خود را همراه با نقاط ضعف و قوت، در اختیار کارشناسان سایت آموزش قرار دهند. علاوه بر این موضوع، ایده‌های خود را از نظر فنی، عناوین دوره‌ها، اساتید دوره‌ها، نحوه برگزاری دوره‌ها، اعتبارات و جوایز تعلق گرفته و ... در قالب مسابقه در جلسه هم‌اندیشی مطرح نمایند. طی این مسابقه، مدعوین به‌صورت گروهی، حول این موضوع ایده‌پردازی می‌کنند و ایده‌های خود را به سایر حضار ارائه می‌کنند. در نهایت از گروهی که بیشترین امتیاز را با توجه به نظر سایر تیم‌ها کسب کرده باشد، تقدیر خواهد شد.

* هم‌اندیشی
دریافت نظرات، دیدگاه‌ها، پیشنهادات و انتقادات برترین‌های سایت آموزش در خصوص عملکرد یک ساله آن، از برنامه‌های اصلی این گردهمایی است و کاربران در حضور کارشناسان و مسئولان سایت آموزش به بیان نقاط قوت و ضعف سایت آموزش خواهند پرداخت.

* تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش
در بخش پایانی این گردهمایی، از برگزیدگان سایت آموزش حاضر در جلسه و تیم برگزیده مسابقه تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

جدول زمان‌بندی روز برگزاری
در جدول زیر، زمان‌بندی برگزاری سومین جلسه هم‌اندیشی برترین‌ها ارائه شده است:

filereader.php?p1=main_093fc839c7116436e

هزینه ثبت‌نام جهت شرکت در جلسه، ۲۵/۰۰۰ تومان است و لینک ثبت‌نام در صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو فعال است. گفتنی است این هزینه جهت تایید ثبت‌نام و حضور در جلسه است و در پایان مراسم، به شرکت‌کنندگان بازگردانده خواهد شد. از آنجایی‌که ظرفیت شرکت در جلسه محدود است، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.