تاریخ درج۱۳۹۶/۰۵/۲۶
تعداد بازدید۱۰۵۷
موضوعات
امتیاز کاربران

شرایط دریافت گواهی پایان‌دوره سمینار آنلاین گرافن

با توجه به اطلاع‌رسانی قبلی، سایت آموزش درصدد است تا مقالات مرتبط با دوره را با شرایط آزمونی خاص به عنوان معیار و آزمون پایان دوره آنلاین گرافن، که در تاریخ ۲۵مردادماه برگزار گردید، اعلام نماید. در همین راستا، مقالات زیر جهت مطالعه و آزمون به شرکت‌کنندگان علاقه‌مند ارائه می‌شود:


۱- شیمی ترکیبات کربن

۲-معرفی انواع صورت‌های کربن (1)


۳-معرفی انواع صورت‌های کربن (2)

۴- گرافن؛ پایه ساختارهای مهم کربنی (1)

۵-گرافن؛ پایه ساختارهای مهم کربنی (2)

۶-روش‌های شیمیایی تولید گرافن


شرایط اخذ گواهی پایان دوره، پاسخ صحیح به حداقل ۲ سوال (کسب حداقل 50%) از آزمون سخت همه مقالات نامبرده تا ۵ شهریور ماه ۹۶ می‌باشد.
گفتنی است که آزمون هر مقاله در سه سطح آسان، متوسط و سخت قابل برگزاری است و شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت آشنایی با آزمون‌های مقالات، از آزمون‌های آسان و متوسط مقاله نیز استفاده کنند، ولی نتایج این آزمون‌ها اثری بر نتیجه پایان دوره نخواهد داشت.
لازم به ذکر است که اگر در آزمون هر سطح زیر ۵۰٪ کسب شود، آزمون آن سطح تا ۷۲ ساعت مسدود می‌شود.

* جهت آشنایی با نحوه شرکت در آزمون مقالات به این لینک مراجعه نمایید.

افرادی که موفق به گذراندن شرایط ذکر شده در موعد مقرر گردند، گواهی پایان دوره را به صورت پستی دریافت می‌نمایند. از این‌رو، جهت دریافت گواهی پایان دوره، لازم است که شرکت‌کنندگان اطلاعات حساب کاربری خود را در بخش آدرس‌پستی کامل نموده و حتما کدپستی خود را وارد نمایند.

✅ گفتنی است در مدرک پایان دوره، میانگین درصد ۶ آزمون سخت مقالات مشخص شده تحت عنوان نمره در گواهی پایان دوره ذکر می‌شود.

1⃣ افرادی که در اولین آزمون ۱ مقاله، درصد بالای ۵۰ را کسب کنند، همان درصد به عنوان درصد آن مقاله در نظر گرفته می‌شود.

2⃣ افرادی که پس از چند آزمون در سطح سخت یک مقاله، موفق به کسب درصد بالای۵۰ شوند، میانگین تمامی آزمون های زیر ۵۰ و اولین درصد بالای ۵۰ به عنوان درصد مقاله مورد نظر لحاظ می‌شود.