تاریخ درج۱۳۹۶/۰۴/۳۱
تعداد بازدید۱۲۹۳
موضوعات
کلمات کلیدی
امتیاز کاربران

اعتبار خدمات آزمایشگاهی: هدیه برترین‌های مرداد ۹۶

سایت آموزش نانو در نظر دارد به برترین‌های سایت در مرداد ماه ۹۶، اعتبار خدمات آزمایشگاهی را به‌عنوان هدیه اعطا کند. جهت کسب اطلاعات به ادامه خبر مراجعه کنید.

با توجه به اینکه کاربران سایت آموزش اغلب از مقاطع دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی هستند و پژوهش، جزو ارکان اصلی فعالیت ایشان است، سایت آموزش فناوری نانو برای برترین‌های سایت در مرداد ماه ۹۶، اعتبار خدمات آزمایشگاهی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی را به عنوان هدیه در نظر گرفته است.
گفتنی است این اعتبار به صورت تخفیف ۱۰۰% بوده و افراد دارای اعتبار با ارائه کارت ملی به آزمایشگاه عضو شبکه، می‌توانند از این اعتبار استفاده نمایند. این اعتبار قابل انتقال به دیگران نیست.

شرایط دریافت هدیه اعتبار خدمات آزمایشگاهی:
شرایط محاسبه امتیاز کاربران در مرداد ماه، به منظور دریافت هدیه اعتبار خدمات آزمایشگاهی بدین شرح است:
۱- کاربران می‌بایست در آزمون حداقل ۳۰ مقاله منحصر به فرد (یکتا) شرکت نمایند.
۲- اولین درصد اکتسابی کاربر در آزمون سطح سخت هر مقاله در نظر گرفته شده و مجموع این درصدها ملاک ارزیابی کاربران خواهد بود.
۳- درصد اکتسابی کاربر در تکرار آزمون‌ها لحاظ نخواهد شد.
۴- بازه زمانی مورد محاسبه ۱ تا ۳۱ مرداد ماه ۹۶ است.

۵ نفر برتر مرداد ماه ۹۶ که موفق به کسب بیشترین امتیاز بر اساس شرایط ذکر شده شوند، از هدیه اعتبار خدمات آزمایشگاهی به شرح زیر بهره‌مند می‌گردند:

۱- نفر اول: ۱۵ میلیون ریال
۲- نفر دوم: ۱۰ میلیون ریال
۳- نفر سوم: ۵ میلیون ریال
۴- نفر چهارم: ‌۳ میلیون ریال
۵- نفر پنجم: ‌۲ میلیون ریال

گفتنی است معیار انتخاب و امتیاز برترین‌های ماه، صرفا شرکت و کسب امتیاز از آزمون مقالات سایت آموزش با توجه به شرایط ذکر شده است.
برای مطالعه و آشنایی با نحوه شرکت در آزمون مقالات، به راهنمای آزمون مقالات مراجعه نمایید.

شایان ذکر است، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ایران با هدف هم‌افزایی توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور در حوزه‌های مختلف فناوری‌های پیشرفته و راهبردی، از ابتدای تیرماه سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نموده است. دامنه پوشش این شبکه بیش از ۴۰۰ آزمایشگاه خدماتی با بیش از ۸۰۰۰ تجهیز است که علاوه‌بر مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه سازمان‌های دولتی و وزارتخانه‌های مختلف، مراکز آزمایشگاهی بخش خصوصی را نیز در بر می‌گیرد.
یکی از امکانات این شبکه، اعطای اعتبار خدمات آزمایشگاهی به افراد مختلف در طرح‌های متنوع تخفیف‌دار در قالب باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی است. با استفاده از این اعتبارات، دانشجویان، پژوهشگران، اعضای هیئت علمی، اعضای بنیاد نخبگان و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند به همه مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی در سراسر کشور مراجعه نموده و با استفاده از اعتبار خود، خدمات آزمایشگاهی مورد نظر را دریافت کنند.
فهرست تجهیزات (http:/labsnet.ir/instrument) و آزمایشگاه‌های (http:/labsnet.ir/labs) عضو شبکه آزمایشگاهی در سایت Labsnet.ir قابل مشاهده است.