تاریخ درج۱۳۹۶/۰۱/۱۴
تعداد بازدید۲۶۸۵
موضوعات
امتیاز کاربران

مقالات پیشنهادی سایت آموزش جهت آمادگی شرکت‌کنندگان هفتمین مسابقه ملی نانو

سایت آموزش با همکاری برخی مدرسان نانو، با توجه به تجربیات دوره‌های پیشین مسابقه ملی، برخی مقالات آموزشی سایت را به عنوان مقالات پیشنهادی جهت آمادگی مسابقه ملی معرفی می‌کند. با توجه به زمان محدود باقیمانده، امید است که مطالعه این مقالات منجر به کسب نتیجه مطلوب برای شرکت‌کنندگان مسابقه ملی گردد. این مقالات صرفا به عنوان مقالات پیشنهادی ارائه می‌شود.

سایت آموزش فناوری نانو طی سال‌های گذشته به عنوان منبع پیشنهادی مسابقه ملی به داوطلبان و علاقه‌مندان معرفی شده است. با توجه به حجم بالای مطالب و مقالات آموزشی موجود در سایت، تصمیم کارشناسان سایت آموزش بر این شد که با همکاری برخی مدرسان نانو، سوالات مسابقه ملی در دوره‌های مختلف را ارزیابی نموده، و با بررسی میزان هم‌پوشانی مطالب سایت و سوالات مسابقه، و در جهت تسهیل مطالعه و آمادگی شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان، تعدادی از مقالات سایت را به صورت منتخب به مخاطبان معرفی نمایند.

در این راستا 157 مقاله مرتبط از حدود 600 مقاله سایت انتخاب شدند که از بین این 157 عنوان مقاله، حدود 61 مقاله از اهمیت و اولویت بیشتری برخوردار هستند.
انتظار می‌رود که داوطلبان مسابقه با مطالعه این مقالات در زمان محدود باقیمانده، بتوانند پاسخگویی مناسبی به سوالات مسابقه پیش‌رو داشته باشند و نتیجه بهتری نسبت به دوره‌های گذشته کسب نمایند.

شایان ذکر است که این مقالات به عنوان مقالات پیشنهادی سایت آموزش جهت آمادگی مسابقه و با توجه به فاصله زمانی محدود تا مسابقه ارائه می‌شود و لزومی در وجود سوالات مرتبط با این محتوای پیشنهادی در آزمون اصلی وجود ندارد.

*** جهت مشاهده عناوین مقالات انتخاب شده باید به قسمت "طرح درس" مراجعه نمایید.

برای مشاهده این بخش، ابتدا باید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود در سایت آموزش وارد شوید. سپس از قسمت طرح درس در بالای صفحه، عنوان "منابع پیشنهادی هفتمین مسابقه ملی - عناوین کلی" یا "منابع پیشنهادی هفتمین مسابقه ملی – عناوین مهم" را انتخاب نمایید. با انتخاب هر یک از این عناوین، لیست مقالات ارتباط داده شده با آنها نمایش داده می‌شود.

** "منابع پیشنهادی مسابقه ملی - عناوین کلی" شامل مجموع 157 مقاله گزینش شده و "منابع پیشنهادی هفتمین مسابقه ملی – عناوین مهم" شامل 61 مقاله با اولویت بیشتر از بین 160 عنوان انتخابی است.

در این دو بخش می توانید با یک بررسی سریع، مطالعه و برگزاری آزمون مقالات را برای خود مدیریت نمایید و روند آمادگی خود را بهبود دهید.

شرکت در آزمون‌های مقالات و آزمون‌های آزمایشی برنامه‌ریزی شده نیز می‌تواند آمادگی داوطلبان را افزایش دهد، از این‌رو تلاش شده است که سوالات آزمون‌های آزمایشی تا حد امکان نزدیک به استاندارد سوالات مسابقه و از مقالات مشخص شده طراحی و ارائه شود.

جهت اطلاع از زمان‌بندی و بودجه‌بندی آزمون‌های آزمایشی سایت اینجا کلیک کنید.

همچنین برای آشنایی با بخش طرح درس و نحوه استفاده از این بخش می توانید اینجا کلیک نمایید.