تاریخ درج۱۳۹۵/۰۲/۲۰
تعداد بازدید۱۱۶۰
موضوعات
امتیاز کاربران

دومین جلسه هم اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش فناوری نانو

دومین جلسه هم اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش فناوری نانو در روز پنجشنبه مورخ 6 خردادماه 95 از ساعت 8:30 تا 18:00 در محل ستاد ویژه فناوری نانو در تهران برگزار خواهد گردید. این برنامه یک روزه همراه با برگزاری کارگاه آموزشی ویژه برترین‌ها نیز خواهد بود. کلیه افراد واجد شرایط برای حضور در این گردهمایی باید تا تاریخ 4 خرداد از طریق این آدرس (http://profile.nano.ir) نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است به دلیل ظرفیت محدود، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام نمایند.


دومین جلسه هم اندیشی برترین‌ها و تقدیر از برگزیدگان سایت آموزش فناوری نانو در روز پنجشنبه مورخ 6 خردادماه 95 از ساعت 8:30 تا 18:00 در محل ستاد ویژه فناوری نانو در تهران برگزار خواهد گردید. ایجاد تعاملی سازنده و مستقیم میان برترین‌ها با مسئولین سایت، دریافت ایده‌ها، انتقادات و پیشنهادات و بررسی نحوه پیشرفت سایت از دید مخاطبینی که بیشترین فعالیت را در سایت آموزش داشته‌اند؛ از اهداف اصلی این جلسه به شمار می‌آید. بررسی میزان هم‌سویی نظرات و دیدگاه‌های مسئولین سایت و برترین‌ها در مورد نقاط ضعف و قوت سایت، ایجاد فضایی جهت شناسایی و همکاری با برترین‌های توانمند و علاقه‌مند و حرکت به سمت ایجاد فعالیت‌های غیرمجازی از سایر اهداف این گردهمایی می‌باشد.
در این دوره هم‌اندیشی طیف وسیعی از کاربران و نهادهای برتر در مقطع دانشجویی دعوت شده‌اند تا با حضور خود، سایت آموزش را از نقطه نظرات خود مطلع ساخته و گامی دیگر برای ارتقای آن بردارند.
جلسه هم اندیشی به همراه موارد زیر است:
• برگزاری یک کارگاه آموزشی مناسب برای مخاطبین برتر و ارائه گواهی حضور در دوره
• تقدیر از کاربران برگزیده* سایت آموزش فناوری نانو (براساس امتیاز اخذ شده)
• تقدیر از نهادهای برگزیده* سایت آموزش فناوری نانو (براساس میزان فعالیت)
• تقدیر از حاضرین شرکت‌کننده در هم اندیشی
* لازم به ذکر است تقدیر تنها از برگزیدگان حاضر در جلسه به عمل خواهد آمد.

کارگاه آموزشی:
طبق نظرسنجی صورت گرفته از برترین‌های سایت، از بین 5 عنوان کارآفرینی، تفکر استراتژیک، ایده‌پردازی، کارگاه آموزشی XRD و کارگاه آموزشی TEM، یک کارگاه آموزشی انتخاب شده و برگزار می‌گردد.
شایان ذکر است که به تمامی شرکت‌کنندگان در کارگاه، گواهی شرکت در دوره داده خواهد شد.

جدول زمان‌بندی روز برگزاری:

در جدول زیر، زمان‌بندی برگزاری دومین جلسه هم اندیشی و کارگاه آموزشی در روز برگزاری به نمایش در آمده است.
filereader.php?p1=main_dd1ba1872df91985e

هزینه ثبت‌نام جهت شرکت در جلسه، 18000 تومان می باشد. لینک ثبت نام در صفحه شخصی اعضا در سایت ستاد توسعه فناوری نانو فعال است.
لازم به ذکر است در صورت حضور ثبت‌نام کنندگان در جلسه هم‌اندیشی، هزینه دریافتی عودت داده خواهد شد.
از آنجایی که ظرفیت شرکت در جلسه محدود است، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.