تاریخ درج۱۳۹۴/۰۲/۱۰
تعداد بازدید۲۰۶۲
موضوعات
کلمات کلیدی
امتیاز کاربران

برگزاری اولین کارگاه آموزشی و جلسه هم اندیشی برترین های سایت آموزش

اولین کارگاه آموزشی و جلسه هم اندیشی ویژه برترین های سایت آموزش در روز پنجشنبه مورخ 17 اردیبهشت ماه 94 از ساعت ۹ الی ۱۸ در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تهران برگزار خواهد گردید.


1- اهداف، محورها و زمان بندی کلی :
اولین کارگاه آموزشی و جلسه هم اندیشی ویژه برترین کاربران سایت آموزش در روز پنجشنبه مورخ 17 اردیبهشت ماه 94 از ساعت ۹ الی ۱۸ در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در تهران برگزار خواهد گردید. ایجاد تعامل سازنده و مستقیم میان برترین ها با مسئولین سایت، دریافت ایده ها، انتقادات و پیشنهادات و بررسی نحوه پیشرفت سایت از دید مخاطبینی که بیشترین فعالیت را در سایت آموزش داشته اند؛ از اهداف اصلی این جلسه به شمار می آید. بررسی میزان همسویی نظرات و دیدگاه های مسئولین سایت و برترین ها در مورد نقاط ضعف و قوت سایت، ایجاد فضایی جهت شناسایی و همکاری با برترین های توانمند و علاقه مند و حرکت به سمت ایجاد فعالیت های غیرمجازی از سایر اهداف این گردهمایی می باشد.
در این دوره از برترین های سال و نفرات برتر ماه در مقطع دانشجویی دعوت به عمل آمده است. از آنجایی که ظرفیت شرکت در دوره محدود است، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند. اولین جلسه هم اندیشی در کنار :

• برگزاری یک کارگاه آموزشی مناسب برای مخاطبین برتر و ارائه گواهی حضور در دوره
• اهدای جوایز به کاربران برگزیده سایت آموزش (براساس امتیاز اخذ شده)
• اهدای تقدیرنامه ها
• اهدای جوایز به بهترین و سازنده ترین ایده های مطرح شده در جلسه هم اندیشی

اولین قدم و انشاالله آغازگر مسیر این دست فعالیت ها در سایت آموزش خواهد بود.

جدول زمان بندی دوره در روز برگزاری:

filereader.php?p1=main_7c68645d71b803bf0

2- سر فصل های کارگاه آموزشی
در این دوره کارگاه آموزشی با عنوان " مالکیت فکری و پتنت" ارائه خواهد شد. سیلابس کارگاه آموزشی عبارت است از :

• آشنایی با مالکیت فکری، انواع و لزوم آن
• آشنایی با پتنت، ثبت اختراع و قوانین حاکم بر آنها در ایران و جهان
• روش های جستجوی پیشرفته پتنت
• تحلیل یک نمونه پتنت و بخش های مختلف آن

مدرس دوره جناب آقای دکتر حسن علم خواه هستند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه های معتبر ایران را در کارنامه خود دارند و هم اکنون مدیر عامل "موسسه خدمات بین المللی مالکیت فکری مدرس" می باشند. برگزاری چندین دوره با موضوعیت پتنت و مالکیت فکری به همراه تدوین چندین جلد کتاب در این حوزه از دیگر سوابق کاری ایشان می باشد.

** شایان ذکر است که به تمامی شرکت کنندگان در کارگاه، گواهی شرکت در دوره داده خواهد شد.

3- عناوین پیشنهادی برای جلسه هم اندیشی :
در راستای هدفمند شدن جلسه هم اندیشی و کسب بهترین نتیجه از آن، چهار موضوع اصلی معرفی می شود تا شرکت کنندگان گرامی با آمادگی بیشتری در جلسه حضور داشته باشند و جلسه پرباری تشکیل شود. محورهای این هم اندیشی در جدول زیر ارائه می شود.

filereader.php?p1=main_2bdde03f6b9c93b8f

در روز گردهمایی و قبل از آغاز جلسه هم اندیشی، شرکت کنندگان به گروه هایی تقسیم شده و به سرپرستی یکی از همکاران سایت آموزش، به ایده پردازی حول محورهای هم اندیشی خواهند پرداخت. در واقع اعضای گروه های مختلف در یک بارش فکری گروهی به یافتن پاسخ برای پرسش های زیر می پردازند :

• جهت افزایش بهره وری کاربران از محتوای آموزشی سایت چه راهکارهایی وجود دارد و از چه ابزارهایی برای ارائه یک محتوای مطلوب به علاقه مندان فناوری نانو می توان بهره برد؟ چه نرم افزارها و امکاناتی از محتوی سایت قابل استخراج است که امکان استفاده هرچه بیشتر از مطالب سایت را برای مخاطبان فراهم آورد؟

• چه ابزارهایی برای تبلیغ و معرفی سایت آموزش به گستره وسیعی از مخاطبین یشنهاد می کنید؟ چگونه می توان مخاطبین را به پیگیری و ادامه فعالیت در سایت آموزش علاقه مند نمود؟ در تعامل و ارتباط با مخاطبین چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

• چگونه می توان برای سایت و مخاطبان آن درآمد زایی نمود؟ چه ابزارها و امکاناتی برای این کار پیشنهاد می دهید؟

• چگونه می توان گرافیک و ظاهر سایت را بهتر نمود تا مخاطبان علاقه بیشتری برای فعالیت در سایت داشته و در کار با آن راحت باشند؟

مسئول گروه به عنوان فردی آگاه به جوانب مختلف سایت، اعضای گروه را در موضوعات مورد نظر رهبری و مشاوره خواهد نمود. جهت ثبت ایده ها، فرم هایی در اختیار گروه ها قرار خواهد گرفت تا تمامی گروه ها در یک فرمت مشخص ایده خود را به داوران اعلام نمایند.

** پس از داوری، به گروهی که بهترین و سازنده ترین ایده ها را مطرح نموده باشد، جوایزی اهدا خواهد شد.

4- چگونه در این هم اندیشی ثبت نام کنیم ؟

برای ثبت نام در این هم اندیشی لازم است که ابتدا از طریق سایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانوnano.ir و مطابق شکل زیر، به کارتابل شخصی خود وارد شوید.

filereader.php?p1=main_be0ba687f5840f10f

پس از ورود به کارتابل کاربران، روی گزینه " ثبت نام و پرداخت آنلاین کارگاه ویژه برترین های سایت آموزش فناوری نانو " مطابق شکل زیر کلیک کنید.

filereader.php?p1=main_936446dfd48b33e71

هزینه ثبت نام 180000 ریال می باشد.
پس از مشاهده پیغام پرداخت موفقیت آمیز، ثبت نام شما در دوره صورت گرفته است.
در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با ایمیل edu@nano.ir مکاتبه فرمایید و یا با شماره تلفن 09354113076 تماس حاصل فرمایید.

فایل pdf این راهنما را می توانید از اینجا دانلود نمایید.