اطلاعات رویداد

کارگاه آموزشی آنلاین «کارآفرینی در نانو؛ از ایده تا بازار»

تاریخ شروع : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸

تاریخ پایان : ۱۳۹۹/۰۸/۱۵

کشور : ایران

توضیحات :

کارآفرینی یکی از راه‌های توسعه و پیشرفت در دنیای کنونی و از مهم‌ترین منابع نوآوری و اشتغال‌زایی در عصر جدید به شمار می‌رود. وجود کارآفرینان با ویژگی‌هایی مانند خلاقیت و نوآوری، از عواملی است که در کنار کار و سرمایه، به ‌عنوان منبع رشد و توسعه اقتصادی مطرح است. بی‌شک در صورت گسترش روحیه کارآفرینی در افراد، بخشی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه کاسته شده و کارآفرینان با ایجاد و پرورش کسب و کارهای نوین، گام‌های مهمی را در راستای بهبود و پیشرفت فضای کلی جامعه خواهند پیمود. کارآفرینان ویژگی‌های مشخصی دارند که بر اساس نتایج تحقیقات صورت گرفته، بسیاری از آن‌ها اکتسابی است؛ ارائه راهکارهایی جهت ارتقا و تشویق خصوصیات کارآفرینی منجر به رواج روحیه کارآفرینی در میان افراد جامعه می‌شود. فناوری نانو پتانسیل کاربردی زیادی در بخش‌های مختلف دارد که می‌تواند بستری برای کارآفرینی متخصصان و فارغ التحصیلان در این زمینه باشد. هم‌اکنون شرکت‌های متعددی در بخش‌های مختلف فناوری نانو در ایران فعال هستند که اساس فعالیت آن‌ها کارآفرینی در زمینه فناوری نانو بوده است. ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نیز برنامه‌های حمایتی مختلفی برای حمایت از ایده‌های نانویی و تبدیل آن‌ها به محصول دارد که می‌تواند به کارآفرینی متخصصان علاقه‌مند در زمینه فناوری نانو کمک شایانی کند.

 

 

کارگاه آنلاین «کارآفرینی در نانو؛ از ایده تا بازار» با تدریس آقای مهندس امیرحسین خواجه‌پور مورخ 15 آبان‌ماه 1399 به مدت دو ساعت، از ساعت 14 الی 16 برگزار خواهد شد.

 

** این کارگاه، آزمون پایان کارگاه ندارد و به همه شرکت‌کنندگان کارگاه، گواهی حضور در کارگاه به صورت آنلاین اعطا می‌شود.

 

***هزینه ثبت‌نام در این کارگاه، 20 هزار تومان است و علاقه‌مندان فرصت دارند تا 13 آبان‌ماه 1399 در  این کارگاه ثبت‌نام کنند.

 

نام کارگاه آنلاین

مدرس

هزینه
زمان کارگاه
مهلت ثبت‌نام
زمان آزمون
گواهی پایان‌دوره آنلاین
ثبت‌نام
کارآفرینی در نانو؛ از ایده تا بازار آقای مهندس امیرحسین خواجه پور 20/000 تومان  15 آبان‌ماه 13 آبان‌ماه آزمون ندارد گواهی حضور در کارگاه آنلاین، به شرکت‌کنندگان کارگاه اعطا می‌شود. ثبت‌نام

 

- این کارگاه از طریق پلتفرم اسکای روم و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، قابل دسترسی و مشاهده است.

- لینک و اطلاعات ورود به پلتفرم برای ثبت‌نام کنندگان کارگاه ارسال خواهد شد.

- گفتنی است گروه تلگرامی ویژه شرکت‌کنندگان کارگاه ایجاد خواهد شد و اطلاع‌رسانی‌ها از طریق این گروه صورت خواهد گرفت. همچنین محتوای کارگاه و امکان ارتباط با مدرس کارگاه و پرسش و پاسخ، از طریق این گروه امکان‌پذیر است. لذا به همه ثبت‌نام کنندگان پیشنهاد می‌شود با شماره موبایل ثبت‌نامی خود در گروه تلگرامی عضو شوند.

 

جناب آقای مهندس امیرحسین خواجه پور

* فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف

*مدیرعامل شتاب‌دهنده HighTech Startups

* مدیر کسب و کار برنامه نوپای همگرا

* مشاور در حوزه توسعه کسب و کارهای نوپا

* مدرس دوره‌های کسب و کاری

 

1- کارآفرینی چیست؟

2- کارآفرین کیست؟

3- مسیر رشد یک ایده

4- کارآفرینی در حوزه نانو

5- شناسایی و ارزیابی فرصت‌های کارآفرینی

 

جهت ثبت‌نام در کارگاه آنلاین «آشنایی با کاربردهای فناوری نانو» می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید:

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره با شماره‌  09104712036 تماس حاصل فرمایید.